Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Lányok! Szerintetek milyen dolog az, hogy én nagyon rajongok az olyan nőkért, akik tudnak szépen, helyesen fogalmazni, írni? Ez már valami beteges fétis vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Egyszerűen irritál, ha egy ember indokolatlanul rövidít és a helyesírása nagyon elégtelen....


24 F


2012. aug. 22. 17:24
 1/9 anonim válasza:
Vegyél el egy írónőt! Plusz jó pont ha ír származású!;)
2012. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te az igényes lányokért vagy oda. Szerintem nem fétis, régen szégyenletes volt, ha valaki nem tud helyesen írni és választékosan fogalmazni. Csak a "pórnak", volt megbocsájtható.
2012. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Beteges-e azt nem tudom. Engem is irritál, ami téged, de rajongani nem fogok még ennyitől.

29/F

2012. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szereted azokat akik normálisan írnak és jól tudják kifejezni magukat. Ezen az oldalon csak az írás alapján lehet ítélni, természetes hogy ezt fontosnak tartod. Nem értem, ezzel mi a probléma, szerintem nincs semmi bajod :)
2012. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nekem is tetszik ha valaki szépen ír avagy fogalmaz.. persze nem erre fogok "beindulni" de a mai világban értékelni kell..
2012. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így van, egyszerűen megmutatja az írásképed, hogy ki vagy - szerintem. Szóval nagyon vonzónak tartom azt, amikor egy lány helyesen tud írni és igényesen fogalmazni. Nem beteges rajongás ez, de felemelő. Kiemelten az, amikor egy szerelmi vallomást kap meg az ember írásban. (Amiben még nem nagyon akadt részem) :D
2012. aug. 22. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt szeretem, ha egy lány helyesen ír. Kifejezetten irritálnak ezeket a "cuki" rövidítések, mint pl: naon, köfi, fürcsi, üdcsi és társai. Továbbá azt is nehezen tolerálom, ha egy csaj csámcsog, böfög, fingik, rágja a körmét, takony részeg, büdös meg minden, ami igénytelenséget sugall. Ez nem fétis, mert a fétis az egy szexuális perverzió, mint pl a lábimádat. Ez csupán egy elvárás. Az, hogy egy csaj nem tud helyesen írni, annak semmi köze a szexualitáshoz, ha csak szex közben nem azt figyeled, hogy milyen hanglejtéssel nyögdécsel.


22/F

2012. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Egyet értek veled és egyébként egyáltalán nem tartom betegesnek. Nekem is tetszik ha egy férfi választékosan beszél illetve szépen, helyesen ír.:)
2012. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem beteges, se nem fétis.

Ezekből a hibákból és a "szupcsi" jelekből azért bőven lehet következtetni, például hogy az illető milyen értelmi képességekkel rendelkezhet.

2012. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!