Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok hogy van ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hogy van ez a dolog? Megláttok egy idegen pasit, és már az elején akkor eldol hogy tetszik-e, vagy hogy járnék-e vele? Mi szerint dolnek el ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

1. mikor a szemembe néz

2. mikor megszólal

3. második találkozás


Ha nem a szemembe néz, hanem másfelé, vagy a cipőjét bámulja, akkor kilőve.

Ha elég határozottnak tűnik, de mikor megszólal és egy bunkó, köpködő cigány módjára viselkedik, természetesen akkor is kilőve.

Ha minden stimmel és a humora is a helyén van, de a második találkozón megjelenik és nem olyan, amilyennek elképzeltem elsőnek( rossz értelemben) akkor is kilőve.


Az első benyomás nem annyira ütős, mint a második. Akkor derül ki minden :P

2012. aug. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Hát, ez elég összetett, tudod... "Az első benyomás a legfontosabb." Ha tetszik az illető, úgy értem, jó a kisugárzása, akkor az már egy jó pont... De én például sosem döntök ilyen hamar, mert már volt tapasztalatom "színészekkel", akik nagyon kedvesek voltak meg minden, de végül is kiderült, hogy csak a macit akarják bezavarni a málnásba. Nem hiszek az első látásra szerelemben, mert belelátni senkibe se lehet, és nem tudod ő mit gondol, meg lehet egy görény, szép csomagolásban... Lehet kicsit értelmetlenül fogalmaztam, de remélem megérted.:))
2012. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Hát, nekem volt már olyan tapasztalatom, hogy megláttam valakit, nem is gondoltam rá különösebben másként, mint egyéb ismerőseimre, aztán életem első szerelme lett. Volt olyan valaki más is, akit megláttam, elsőre nem is tetszett, de aztán elkezdtünk beszélgetni, és most boldog párkapcsolatban élünk, és rajongunk egymásért.

Volt olyan is, hogy megláttam valakit, és rögtön megtetszett. Akik így voltak, azokkal mindig negatív tapasztalatom volt. Csak egyvalamit akartak túlnyomórészt, vagy kiderült, hogy a külső ami megfog, a belső, ami elriaszt...

Szóval, én határozottan úgy vagyok vele, hogy minden kialakul idővel. Amikor megismerem. Amikor megtudom, hogyan gondolkodik és vélekedik a világ dolgairól. A külső amúgy is változik, de ha megszeretem az embert, akkor már igazából a külseje is egyre jobban fog tetszeni (lásd: mostani barátom borotválja a fejét. Nekem eredetiben nem jön be a kopasz, de az ő esetében egyszerűen odavagyok érte). Egy minimális szikrát kell éreznem csak kettőnk között, amit tűzzé lehet lobbantani némi kis munkával mindkét fél részéről. Ha nincs a szikra, akkor hiába szenvedünk.

De mindenkinek esélyt adok, mert mondtam, elsőre lehet, nem is érzem a szikrát, hanem csak később alakul ki. Nálam azt hiszem, ez a legfontosabb tényező.

2012. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem igen, már az elején eldől. Én először a magasságát, öltözködését és arcát nézem, haját, testalkatát, milyen környezetből való (telepi proli, páwa vagy ilyesmi, mert azok nem jönnek be, inkább az értelmesebb igényesebb pasik). Aztán ha külsőre bejön, és esetleg elkezdünk ismerkedni, igazából nem kell hogy okos legyen, a lényeg hogy ne legyen túl begyöpösödött, unalmas vagy ilyesmi, legyen egy kis humora, lazasága, meghallgasson, ne vágjon a szavamba stb.. én személy szerint nem szeretem a partizós, bulizós, piálós fiúkat, heti egy buli és csókolom. továbbá nem nagyon zavar, de jó pont ha nem cigizik. tehát a lényeg, h én pl igen, csak azzal kezdek ismerkedni aki első látásra tetszik.
2012. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Először ránézek ha nem tartom csúnyának vagy bármi miatt visszataszítónak akkor minden erőmmel azon vagyok , h megismerjem belülről , a belső dönti el számomra h milyennek látom a külsejét.Szóval én attól még ,h valaki kinézetre tetszik biztosan nem járnék vele rögtön, ezt nem ebből lehet megítélni,meg a szépfiúkkal kapcsolatban amúgy is csak rossz élményem van, noha engem eddig mindenki szépnek talált.(ezt csak azért írom le mert még valaki azt hinné , h csak azért nem kellek a népszerű jóképű fiúknak mert én csúnya vagyok. igazából azért nem, mert nem adom könnyen magam , és az átlagosabb kinézetű fiúk , megtanulnak udvarolni, míg a jóképűknek sosem kell, úgyis kapnak lányt minden ujjukra...)
2012. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hàt igazàbol első látásbol nem mindig lehet meg itélni pl. nekem is volt egy fiu aki elsö làtás hu de helyes szia miu? :$ és egy bunkó.... volt szoval ha már jobban meg ismerjük a màsikat akkor jobban meg éri ebbe bele vágni
2014. ápr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
7 másodperc alatt eldől, hogy valakihez vonzódunk-e, vagy sem. Sőt, hogy vajon lesz-e szex, vagy sem... Ez a tudatalatti működés szép példája. A többi rizsa :-)
2014. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!