Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik az, hogy haj fétisem...

Létezik az, hogy haj fétisem van? Egyáltalán létezik olyan dolog, hogy haj fétis?

Figyelt kérdés

Najó, ez biztos furán hangzik... de nekem mindennél fontosabb h milyen valaki haja... mármint fiúknál. Pl ha valaki levágatja a haját akkor az engem nagyon durván sokkol meg ilyenek... Létezik hogy ez haj fétis? :O

16/L


2010. szept. 13. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Haj-fetisizmus létezik, de az leginkább szexuális tartalmú, mint pld a Bőr- láb- stb fetis! Azt, hogy neked nagyon fontos a haj, talán nem nevezném fetisizmusnak
2010. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

te nagyon perverz vagy :D

legyen egy rasztás hajú barátod xD annál te leszúrnád magad xD

2010. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Haj fétis van, engem nagyon fel tudnak izgatni a hosszú hajú férfiak. :)))

21/L

2010. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%
Van hajfetisizmus. Trikophilia a neve. Abban nyilvánul meg, hogy valaki nők-férfiak hajának látványára, érintésére, illatára, babrálásának látványára, vagy ezek tevékeny művelésére érez nemi vágyat és képes kielégülni. Nem betegség és semmiképp nem perverzió. Ez egyike a sok fétisnek. Persze vannak eltérő formái, melyek a haj látványától a haj kitépéséig terjedhet, melyek persze különböző elfogadási szintet képviselnek mind a trrikopiliások bensőjében, mint a nyilvánosság számára.
2011. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jav. előző: trikophiliások
2011. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
87%
igen létezik hajfétis csak mindenkinél akinek van máshogy mutatkozik. én pl a haj vágására indulok be:) ebbe semmi perverzió nincs mindenkinek van vmilyen fétise . hogy érted am hogy "sokkol"?elképzelted már hogy vágsz fiú hajat? képzeld el, ez is sokkol?:)
2011. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
75%

Szerintem is létezik, és engem is izgat a szép igényes női haj, igazából keresek kitartóan olyan lányt akinek tudok játszani a hajával, és szexuálisan kiélvezem :)

25/F

2011. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
én is felizgulok a hosszú haj látványától,érintésétől,gyönyör számomra ha cirogat vele a kedvesem,és imádok bele is élvezni....
2011. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
84%
Bizonyára ő is nagyon örül ennek :)....
2013. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De ha valaki nem indul be már a hajtapizástól vagy ilyesmi hanem csak szereti a hajakat babrálni,tapizni,stb... És nem szereti a kopaszokat,mert nekik nincs hajuk...Akkor már ő is hajfetisiszta lenne,vagy mi?! Csak mert én úgy értelmeztem a kérdést, hogy pl amikor írja h "sokkol" akkor nem arra érti,h beindul.
2015. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!