Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mások mely Facebook-os szokása...

Mások mely Facebook-os szokásai idegesítenek a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 17:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akik megosztanak minden vackot... valóban nagyon sajnálatos, hogy X Petike beteg, de attól, hogy 'lájkolom' (milyen beteg ez önmagában tetsziket kattintani egy ilyenre) nem fog meggyógyulni. Ennél csak a szokásos tini bölcsességek a rosszabbak... sugárban hányok már tőlük. Azokat akik a legtöbb ilyet megszokták osztani el is rejtettem.
2012. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
vannak a posztolgatók,akiknek csak az a fontos hogy a kitett posztjukat lájkolják,de ő nem lájkolja senkijét! ilyen a bunkó! vannak akik a semmitmondó képeiket rakják ki.pl:,ezt sütöttem,szürcsölök egy limonádét,fogom a kutyámat a kezemben...stb. ilyen vegyetek észre mert ,fontos vagyok..Önbizalom nulla! aztán vannak a majompi..ák,aki napról napra változtatják a fényképüket,persze legtöbbször kipingálva mint egy útszéli r.banc!csak hogy minél több szánalom bohóc belájkolja,jaj de csini vagy..szöveget még aláfirkantva! Szóval ezek többségétől hánynom kell,de hát ez már kultúra és felfogás kérdése! idiótákból meg mindig is több volt...
2012. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Komiba szam, uzibe valasz. :) Meg a helyi bolcsek az idezeteikkel.
2012. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Vagy, amikor valaki kiír egy ilyet: :(

Mások: Mi a baj? Mi történt?

Ő: Semmi.Hosszú...

2012. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Igazából sok mindent tartok szánalmasnak a Facebook-on. Többek között a tükörben fényképezkedőket, a kacsaszájú p*csákat, meg aki szinte pucér képeket töltöget fel magáról. Ez milyen már??! :O Legjobban talán azt utálom, amikor valaki rak fel magáról képet, és jön rá egy hozzászólás, hogy: gyönyörű vagy, szép vagy STB, és a kép tulajdonosának válasza, hogy nem iis! És akkor ezen vitatkoznak, hogy te vagy a szép. Gondolom ismerős mindenkinek. Legalább ennyire utálom még a játékfelkéréseket. Nincs olyan nap, hogy ne jönne vagy öt. :S Plusz még nagyokat nevetek azokon, akik hozzászólásokon keresztül beszélgetnek olyan dolgokról, amiket én csak privátban beszélnék meg a helyükben... :D
2012. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Amikor kiírják,hogy ":(" vagy ":/".Alá meg jön a komment,hogy mibaj?-Jön a válasz,hogy semmi....Na ezzel most tényleg sokra mentünk.Vagy amikor a tinik_rváknak hetente változik a családi állapotuk,közbe meg mélybelátó idézeteket írnak ki....Már előttem is írták,az az alkalmások.Milyen esküvői ruha illik hozzád,milyen torta,milyen,köröm..és társai.
2012. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*alkalmazások
2012. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
:D jókat nevettem a válaszokon :) ami engem idegesít, amikor egy csajnak feltűnési viszketegsége van, és állandóan magát fényképezgeti, 10 percenként tölt fel újabb képeket, napi szinten, többnyire vizsgaidőszakban (!), hát basszus, nekem hónapok óta nincs időm se türelmem hogy magam fényképezgessem különböző pózokban, sznob helyeken... a másik ezek a megosztások, h XY beteg, ha lájkolod akkor kap 1000 ftot, meg mikor szegény állatokról posztolnak képeket, h kínozzák őket :S meg beteg gyerekekről :S legalább fészbukon ne látna ilyeneket az ember... ahogy én megoldottam, hogy van közel 400 ismerősöm, kb. háromnegyedének leíratkoztam a frissítéseiről, így csak a tényleg értelmes hozzászólásokat/posztokat látom...
2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Például ez:


Nóriiih Vagyokh Tsőő:

-AAAAAAAAAAjjjj, az élet szaaaar

Mire valaki megkérdezi, akkor meg mindegy, meg semmi.


A világfájdalmas, giccses történeteket, kiírásokat, képeket, az állatkínzásos képeket, a sérült emberes képeket.

2012. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

"Valaki üzi?"

"Likeold a képem, köszi"

"Likeold már az oldalt utána ezt a képet"

Van egy kis csaj 16 körüli és minden nap kiírja, hogy "

Ma láttam megint, istenem de jól néz ki!!!(L)" szerelmes..

Hülye szobatársam hozzáteszem egyetemista 21 éve fiú az én gépemről belájkolta a képeit, meg szinte mindenkit megkért , hogy lájkolják már be a képeit, tiszta beteg.

Amikor valamilyen negatív jellegű képet raknak ki, állatokról emberről, pl.: megvert kutya.

Annyira tudatlanok, hogy ez az egész kihatással van az életérem, kedvére stb. Saját kedvét rontja el. Engem nem érdekelne ha éjjel nappal azt nézne de nekem ne kelljen már látni.

2012. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!