Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megpályáztam egy állást,...

Megpályáztam egy állást, adminisztratív munka, és jegyzőkönyv készítés. Kaptam egy válaszlevelet, h hnap jelenjek meg az áltsuli infótermében "próba jegyzőkönyv írás" céljából, h elbírálhassák a pályázatokat. Szerintetek kb. mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Lezajlódik a beszélgetés valakik között,és az alapján kell elkészítenem? Júniusban végeztem a sulival,logisztikát tanultam,és még nem nagyon írtam jegyzőkönyvet,csak tudom,miről kell szólnia..
2012. aug. 22. 18:11
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én anno tanultam jegyzőkönyv-készítést, szerintem érdemes utánanézni a jegyzőkönyv fajtáknak, pl. ugye nem csak a szószerinti jegyzőkönyv létezik, ismerni kell, hogy melyik fajtánál mennyit hagyhatsz ki, illetve mennyire használhatsz saját szavakat, egyszerűsítéseket.

Valószínűleg csoportos kiválasztás lesz, ahol azt vizsgálják, hogy ki jegyzi le a leggyorsabban a szöveget, a lehető legkisebb hibázási aránnyal. Ha gépírni tudsz, az már egy pozitív dolog. Írj meg otthon szerintem néhány jegyzőkönyvet online videohíradók (vagy valami hasonló Youtube-os videó) alapján, úgy, hogy előtte utánanézel a szükséges formai követelményeknek. Így kicsit be tudod gyakorolni, mielőtt élesben kéne bizonyítanod.

Sok sikert!

2012. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!