Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » BKV ellenőröknek önvédelmi...

BKV ellenőröknek önvédelmi fegyver?

Figyelt kérdés
A napokban felmerült az ötlet, hogy az ellenőröket önvédelmi eszközökkel ruházzanak fel. Ez szép, és Jò, meg igy jobban megtudják vefeni magukat DE! Szerintem sok visszaélés lenne belole, meg némelyik ellenőr igen agressziv, ha hibat fedez fel. Van egy pár éves emlekszem éjszakai járaton. Mentünk haza, s egy nő jegy nélkül ugrott fel a buszra. Az ellenőrök vitatkoztak vele,majd a busz zárta ajtajait. Az utolsó pillanatban befujtak a járműbe. Az egész hátsó rész fulladozott, konnyezett. Végül hozzám is elért a paprikafelhő... Rendesen fulladoztam tőle.. Ti mit gondoltok erről?

2012. aug. 22. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ennyi erővel mindenkinek joga volna önvédelmi fegyverhez. Az ellenőröket semmivel sem éri több atrocitás, mint amennyi minket ér nekik köszönhetően.
2012. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom a sztoriról, hogy ha lefújtak volna és van bennem kis pia még jól össze is vertem volna a BKV-s majmokat.
2012. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Én azt gondolom hogy amíg nem voltál ellenőr nem tudod milyen ellenőrként dolgozni.Én dolgoztam ellenőrként nőként.Nem vagyok egy agresszív típus.Engem csak egyszer leköptek.Megalázó volt,napokba telt mire túltettem magam.Nekem szerencsém volt.Volt kollégáimnak nem:verés,lelökés a járműről stb.

Ma már a rendőröknek is van övvédelmi felszerelésük.

Az ellenőröknek is kéne.


Nekem ez a véleményem.

2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi lenne az. Gázos eszközzel mást is veszélyeztethet, rosszul is lehet valaki, ha zárt térben fújkálnak vele vagy lőnek pisztollyal. Főleg, hogy tömve van emberrel. Hívjon rendőrt az az ellenőr és kész.
2012. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a rendőröknek van önvédelmi felszerelése.

Szép is lenne, ha kihívnák egy utcai lövöldözéshez és faágakkal kéne megvédenie magát.


Én nem tartom jó ötletnek, ezen az elven lehetne a buszsofőröknek, az orvosoknak, az ápolónőknek... Mindenkinek.

2012. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja és ugye nem is beszéltünk a beruházásról: kiképzés, satöbbi.

Kalkuláljuk bele, hogy buszon alapból nem jó ötlet elkezdeni lövöldözni.

2012. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden egyes ellenőrrel menjen egy rendőr is. Így az ellenőr se fog visszaélni illetve az utasok se fognak ellenőröket és másokat inzultálni.
2012. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki a fene az az ellenőr? A legaljább meló a világon a kukás hozzájuk képest elit úriember ,mert legalább mindenkinek hasznos dolgot csinál ,nem az a dolga hogy az embereket vegzálja!Az megy ellenőrnek akinek a munka büdös,esze semmi,iskolája nincs ,de hatalmat akar és erőt akar fitogtatni.Ha még adunk nekik fegyvert is akkor még több agresszív barom fog szolgálni a bkv seregében ,így is van éppen elég utasverés és bunkózás,csak elsimítják a dolgot ,mert egymás ellen nem tanúskodnak.Elektronikus jegyrendszer és beléptetőkapu mindezt megoldaná ,de hát jobb ordítani a gyerekkel mert otthon hagyta a diákigazolványát meg a kar nélküli embertől igazolást követelni hogy tényleg rokkant, meg lelökdösni a buszról az utast ,körbeállni fenyegetni a nőket.Kancigánynak,csövesnek akinek soha nincs jegye,annak meg parolázni..Mocsok bkv!
2012. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. válaszolónak.


Nem mindegyik ellenőr agresszív.Büdös nekik a munka?Ha az lenne nem dolgoznának.A mai világban jó ha van munkájuk az embereknek.Átlagos emberek ők is,nekik is van családjuk,el kell tartani őket.Igen nem egy jó munka,ki vannak téve mindennek.De azért nem kellene általánosítani,mert vannak köztük rendesek is.iskolai végzettsé pedig mindenkinek minimum érettségi,de valakinek van egyetemi,főiskolai végzettsége is.

2012. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!