Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kedves 40 év felettiek!...

Kedves 40 év felettiek! Melyek a kedvenc témaköreitek itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Olvasgattok csak vagy válaszoltok is?
2012. aug. 22. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az utazás kategória ami érdekel.. Hátha elkapok olyan érdekes témát amit később kamatozhatok utazásaim során.

A családi kapcsolatokra is felszoktam jönni,néha válaszolok is,ha érdekelt vagyok a témában..

Kérdést nem szoktam feltenni,mert úgy gondolom,hogy úgysem oldódna meg ha feltenném,cserébe viszont lenne pár alak akik vagy kiforgatnák a kérdésemet, vagy ordenáré stílusban válaszolnának.. Ezekből én nem kérek..

40/N

2012. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem különösebben nincs.Csak a főoldalon szoktam nézni a kérdéseket amikre sokszor válaszolok is.De az ezotéria témakört utálom.
2012. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szexszerelem, mi más.
2012. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a cc. 9-16-ig tinir*bancok "életdilemmáján" (vs. kivel d*gjak, kiszakadt a gumi, lesz*ptam a barátomat, lesz*pjam a barátomat??) témákon mindig jól szórakozom...


aztán vannak az "értelmiségi" kérdések, ezek nem egyszer leendő egyetemi hallgatóktól érkeznek, az alábbiak szerint: "azt írták az egyetemi értesítőben, hogy nyelvi kurzus vegyek fel, ez mit jelent?" ill. "jobbra tekertem a magnót, de elfogyott a szalag..., mit csináljak??"- szintű kérdések...


Aztán van az elb*szott csajok fóruma: ezek azok a szerencsétlen, önértékelési zavarokkal küzdő lányok fóruma, akik 90-es mellbőséggel,és olyan erotikus kisugárzással rendelkeznek, hogy minden lépésüknél elcsöppen a férfiember...akik itt nyavalyognak, hogy nem kellenek senkinek, ahelyett, hogy észrevennék a körülöttük már 3-4 éve rájuk mosolygó, egyszerű kedves, aranyos hétköznapi fiúkat...., ill. ennek fordítottja a tyúkmellű, 8 általánost végzett, még nem szőrösödő farkincájú kisfiúk, akik akkora arccal tolják a GYK-n, hogy befordulni sem tudnak normálisan a laptop felé....:DDD Ez mindig megmosolyogtat. Na ilyenkor érkeznek a "13cm-es farkincám van, ha belenyomok egy kézipumpát, felmehet-e 18-ra, ill. a lányoknak jó-e a 33 és 1/3 -csupaszpisztoly méretek.....:DDDD


Akkor mi van még?? Öööö...


Végül is nagyjából ennyi..., és ez után jönnek az elb*szott házasság előtti/utáni kérdések. A csajok az első pasitól elaléltan férjhez mennek, aztán X idő múlva rájönnek, hogy elb*szták az életüket, de függőségi viszonyuk miatt megalkusznak a helyzettel, és azt hiszik, hogy párkapcsolatuk így teljes....na abból még szoktak érdekes kérdések születni....

2012. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ezó és a szerelem-szex. Annyi imbecillis penis infortunatus lateris sinistri-t egy rakáson sehol nem látni máshol (legfeljebb a Parlamentben). Szoktam válaszolni is, de abban általában nincs köszönet.
2013. ápr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!