Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Léteznek itthon ún. vitaklubok...

Léteznek itthon ún. vitaklubok? Ahol pár vadidegen arc leül, és bizonyos témákat boncolgatnak kötetlenül, barátkoznak és véleményt cserélnek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, sajnos nem tudom. De úgy képzelem, hogy a téma köré épülő vitaklubbok kicsit belterjesek és egyoldalúak, tehát a vitának az lenne a lényege, hogy te mondasz valamit, a többiek meg vagy bólogatnak, vagy keresztre akarnak feszíteni. (Kis túlzással persze.) Az általános vitakörök meg inkább baráti bulikba csapnak át előbb-utóbb.

De csak tippelek, szóval ha mégis van ilyen, akkor engem is érdekel. :)

2012. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel!
2012. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit? Ha nincs, akkor majd csinálunk mi! Nyakam rá, hogy lennénk többen is ;)
2012. aug. 24. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Tuti:)
2012. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

(Első vagyok.)

Én párszor elmentem amatőr csillagász klubbok nyílt eseményeire, ahol állítólag szívesen fogadják az érdeklődőket, de azt tapasztaltam, hogy a többség, főleg a keménymag, elég leereszkedő, kioktató hangot üt meg, egyáltalán nem nyitottak az egészséges vitára. Kimondottan egy belterjes, zárt közösség benyomását keltették.

:(

(Tisztelet a kivételnek.)

2012. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"bizonyos témákat boncolgatnak"


Mondanál példákat? Csak hogy ráérezzünk, mire is gondolsz.

:)

2012. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Például? Hobbi, tanulás, világnézetek, filozófiai kérdések, karriercélok, életcélok, természet, kirándulás, állatok, tényleg ami csak jön :) Perverzebbeknek politika-vallás. Az egyetlen kikötés az lenne, hogy tiszteljük a másik véleményét és mondandóját. Érvek-ellenérvek, vélemények, nézetek. Mindezt úgy, hogy bárki csatlakozhat.
2012. aug. 24. 13:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem ez az oldal is kezd néha átcsapni már-már vitaklubbá. Néhány kérdés vagy hozzászólás komoly érzelmeket szabadít fel,amin néhányan igen komolyan eltudnak vitatkozni. Görcsösen ragaszkodnak a saját igazukhoz és ezt próbálják rátukmálni a másikra.

Barátkozni is lehet itt,én például két emberrel szoktam privátban levelezni. Örülök annak,hogy megismerhettem őket itt.

2012. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Óh, anyám. Minden vágyam egy ilyen lenne :D
2012. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolkodom, hogy érdemes lenne egy ilyet szervezni...
2012. aug. 26. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!