Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férfiről, aki szeret színházba, operába járni, kórusban énekel, színészkedni is szeret, és novellát ír? Nem furcsa ez egy kicsit? Amúgy férfias külsejű, finom, udvarias emberről van szó.

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem, hogy bizonyára művelt/okos, művészi érdeklődésű, jó az. Kevesen vannak, akik elfogadják magukat ilyennek, nehogy úgy végezd. Személyszerint kissé hasonlítok rád, mondjuk én nem éneklek. Szeretem a hangom, de mások kevésvé :D.

Furcsának a maivilágban kicsit furcsa, de én így szeretem magam és amíg elfogadod magad ilyennek addig minden oké.

2012. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy látens buzï. Vagy sorozatgyilkos.
2012. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ez kicsit sem furcsa! Sőt, inkább lenne ezerszer több ilyen ember! 12-es válaszoló, neked pedig azt üzenem, hogy töröltesd a hozzászólásodat, de hogyha ez az egy mondatod jellemez téged, akkor az életből is!
2016. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!