Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen furcsa a viselkedé...

Miért ilyen furcsa a viselkedésük egyes embereknek?

Figyelt kérdés
Kiüllök a parkba egy padra és olvasok egy könyvet(férfi vagyok) erre meg egyeseknek szúrja a szemét néznek a pofámba, egyesek már forgatják a fejüket hogy lássák a könyv boritóját,cimét.Mi a fene van az emberekkel, miért nem törödik mindenki a saját dolgával?
2012. jún. 18. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet beszélgetni akartak veled és a könyv jó téma lett volna. Nem hiszem, hogy üldözni akarnak, csak kiváncsiak.
2012. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyilván szokatlan látvány vagy a parkban a könyvekkel.
2012. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Uram Isten! Már az is baj, hogy néznek?! Sőt (a pimaszok!:D) ösztönösen szeretnék elkapni a szemükkel a könyved címét, mert - ne adj'Isten - érdekli őket, mit olvas egy embertársuk? Nem kéne neked egy lakatlan sziget?:(((
2012. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antimod ***** válasza:
Néha én is megnézem, ki mit olvas, de nem ilyen feltűnően. Ha jóindulatúak, akkor miért baj?
2012. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
És a másik: ha - történetesen - rosszul lennél, vagy baleset érne valahol és közönyösen elhaladnának melletted, fogadni mernék, te lennél az első, aki - megvetéssel és ökölrázással - arról ajvékolnál, mennyire csak a saját dolgaikkal foglalkoznak, milyen részvétlenek az emberek..Az ilyen hiper-elidegenedett "nebáncsvirágoknál" tapasztalatom szerint ez a tipikus.
2012. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan helyzet volt.Hapsik bámultak a pofámba, meg gyerekes anyuka a férjével melette.Amúgy nem baj ha néznek, de az már igen hogy olyan feltünően, ha én úgyanezt csinálnám tuti beszólnának nekem.
2012. jún. 18. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Proli gyökerek csodálkoztak, hogy mi van a kezedben: mióta befejezték a nyolc általánost, azóta nem láttak könyvet, el is felejtették, hogy mi az. Am illetlenség más könyvébe/újságjába beleolvasni, de ezek max. azt az illemszabályt ismerik, hogy ne túrd (nyilvánosan) az orrod...
2012. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem ezt a suliban is csinálták, én is utáltam. A legjobb, amikor valaki megfogja a könyv tetejét, hogy lássa a gerincét/előlapját. Ahelyett, hogy megkérdezné. Aki beszélgetni szeretne, az tegye, de ne így kezdje.
2012. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!