Te kire vagy irigy?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, aki szereti a munkáját és jól is él belőle.
2012. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A férfiakra

Fú anyám, ha én férfi lennék olyan jó pasi lennék... minden nő engem imádna :D

Nyugi, nincsenek ferde hajlamaim :D

2012. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akiknek van munkájuk, és olyan, ami a végzettségük. Ha péknek tanult, akkor pék és nem takarító, ha tanárnak tanult, akkor tanár és nem papírbolti eladó.


Azokra, akik úgy tudnak élni, hogy nem irigyek másokra.

2012. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra nem vagyok irigy, aki megdolgozott azért amije van. Irigy vagyok azokra a lányokra/nőkre akik szépen születtek. És sajnálom azokat akik elszúrták az életüket még úgy is, hogy ilyen adottságokkal rendelkeznek.


Szépként újraszületnék ha tehetném és a mostani életmódomat folytatnám:

nem innék, nem cigiznék,nem drogoznék, szerelmet keresnék és nem üres ágyakat és tanulnék gőzerővel mint most:)

16/L

2012. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azokra akiknek nem kell dolgozniuk, mert eltartja őket a férjük,barátjuk,anyáék...


És azokra is akiknek eredetileg fekete hajuk van!!:)

2012. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem azért tartanak el, mert nem találok munkát, ezen semmi irigyelni való nincs.
2012. aug. 30. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!