Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új élet 25 évesen, megvalósíth...

Új élet 25 évesen, megvalósítható, vagy inkább: érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
24 vagyok, de egyetemre szeretnék járni, jövőre tervezném a felvételizést, addigis felkészülni. A munkahelyemen felmondanék, már van, aki tudna dolgozni helyettem, így nyugodtabb szívvel hagynám ott a helyet ahol 4 évet töltöttem el. De érzem, hogy ideje lépni, csak még nem voltam biztos az irányban, de már tudom mit szeretnék, bár talán kicsit későn. Ha kiszámolom, 30 leszek mire befejezem a tanulmányokat. Nem vagyok teljesen biztos még a dologban, de efelé húz a szívem. Számtógépes grafikával szeretnék foglalkozni, és a művészeti egyetemet beírni. Milyen ötlet? Nem késő ilyenkor elkezdeni, hisz mások már az én koromban túl vannak az egyetemen, főiskolán.
2012. aug. 26. 01:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó pap is holtig tanul!
2012. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj fel a munkahelyeden, mert a művészeti egyetemekre nagyon nehéz bekerülni. Majd ha csak felvettek.
2012. aug. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vágj bele, és csináld hatalmas lelkesedéssel és szorgalommal :)
2012. aug. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos hogy elvégzed akkor megéri


De kőkeményen tanulnod kell

2012. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

1.Ha nem vágsz bele,akkor nem tudod meg mit nyernél ezzel,vagy éppen mit vesztenél.

2.A biztos munkahelyet viszont nem érdemes egy bizonytalan dologért ott hagyni.Mert az a szakma nem túl felkapott(számítógépek grafika-grafikus),vagyis inkább túl sok van az ilyen emberekből.Akik amúgy nagyon nem értenek ezekhez a dolgokhoz.

Helyedbe én átgondolnám még egyszer a dolgot!:)De azért javaslom,hogy próbáld ki magad!

2012. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

csak sikeres felvételi után mondj fel

nem tanulás kérdése bekerülni ! tehetség! esély a 0-hoz közelít. Van, aki 5-6 éve próbálja !!! ez komoly !


suli alatt ki fog eltartani ??

2012. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meglátjuk, ezt nem tudom még. Igyekeznék állami költségre bejutni. Azt mondta egy lány, aki oda jár, hogy nagyon könnyű bejutni (egy adott egyetemre), ő már túlesett ezeken a dolgokon. Ő készítene fel a felvételire, megmondaná mit várnak el, mit kell gyakorolnom.
2012. aug. 26. 01:24
 8/11 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen az egyik dolog, ami sajnos sántít, az a fizetés. Pedig ugye annak, aki dolgozik, az a célja, hogy pénzt keressen..
2012. aug. 26. 01:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobb később, mint soha.
2012. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :). Remélem összejön hogy kimozduljak. Mér megvan, hogy hol tanulnék, többen is ajánlották ezt az iskolát, és 2 ismerősöm is oda jár.
2012. aug. 26. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!