Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a barátaimmal,...

Hogy közöljem a barátaimmal, hogy nem akarok bulit tartani?

Figyelt kérdés

Nem egészen ide tartozik a kérdés,de nem találtam jobb kategóriát. Tehát. Van egy kisebb (kb 10 fős) baráti köröm. Mivel nekünk van nagy udvarunk,jó körülményeink,nálunk szoktunk összeülni,bulizni,bográcsozni,stb. Egész nyáron tervezgettük,hogy összeülünk egyet baromkodni,de mindig közbe jött valakinek valami,nem értek rá,stb. Így nyár végére már mindenki benne lenne,viszont most meg nekem jött közbe valami. Váratlan kiadások adódtak,és nincs meg rá a keretem és az időm sem,hogy én tartsak összejövetelt,vegyek inni-enni 10 főre,stb.

Ezt közöltem is a barátnőmmel,akivel együtt tervezgettük a bográcsozást nálam. Viszont ő csak annyit mondott rá,hogy akkor majd mindenki hoz valamit (enni,inni). Nekem ezzel van pár gondom:

1.Nem akarok bunkónak tűnni azzal,hogy mindenkivel közlöm: hozzon magával ezt,meg azt.

2.A nagy részét úgyis nekem kell fizetnem.

3.Ettől még ugyanúgy nincs időm pl. lenyírni a füvet az udvaron,rendbe rakni a lakást,udvart,elmosogatni meg takarítani majd az összejövetel után,stb. Mivel a nyár utolsó hetére hagytuk,így sok más elintéznivalóm van,nincs időm erre.

Mondtam barátnőmnek ezeket,de ugyanúgy "erőlteti",hogy nálam legyen.

Ezért feldobtam az ötletet,hogy összeülhetnénk a helyi presszóban is. Azonban még így sem veszi a lapot,hogy NEM akarom nálunk tartani. Mit mondhatnék még neki? :D Nála is össze lehetne ugyanúgy ülni,mint nálam amúgy...

19/L


2012. aug. 26. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ugyazezeket, amiket ide leírtál. Még egyszer.

Esetleg javasold, hogy valamikor később legyen ez a buli, amikor több időd és több pénzed van rá.

2012. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem akarok bulit tartani! és anyi az egész nem kel szégyelni
2012. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A leg természetesebb dolgot műveld. Mond el neki azt amit itt nekünk.
2012. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt akarod mondani hogy nem akarsz bulit tartani? Hát milyen nyelven?
2012. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!