Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változzak én? Vonuljak zárdába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változzak én? Vonuljak zárdába miatta? Vagy hogyan adjam a tudtára, hogy a barátaimmal is akarok bulizni, és ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
A párom nagyon kisajátitott magának.Nem tetszik neki ha más fiuval beszélek, vagy épp a barátaimmal mennék el szórakozni.És olyankor azt szokta mondani, hogy ,,-Menj ha akarsz, úgyis csak magadra gondolsz, és nem figyeled, hogy nekem rosszul esik a dolog". ÁÁÁhh..Nagyon szeretem, és megbizok benne.
2011. júl. 30. 11:57
 1/5 Diemex ***** válasza:
Érzelmileg zsarol a srác ... de próbáld meg megértetni vele hogy a barátaidra is szükséged van...
2011. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eddíg nem sikerült a tudtára adni,akkor hogy akarod? Vagy nyuszi voltál és nem álltál ki magadért vagy a csávó reménytelen! Bulizz és,ha emiatt szakít veled,bekaphatja!
2011. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő sem rád gondol, amikor eltilt a barátaidtól és nem figyeli, hogy neked ez rosszul esik. Ezt fogalmazd át manipulatívabbra.
2011. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 napietus ***** válasza:
szerintem reménytelen, az ilyen nem változik. lapát, amíg meg nem semmisül miatta az összes emberi kapcsolatod. ezzel ugyanis elérné a célját: rajta kívül nem lenne senkid. ne hagyd. nem nyerhet, az nagyon rossz lenne. az ilyen ember gonosz, manipulatív és okos. ha hagyod kibontakozni könnyen társadalmi karanténba kerülsz, onnan nincs kiút.
2011. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.Hasznos válaszokat kaptam :D
2011. júl. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!