Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom megértetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom megértetni barátaimmal, munkatársaimmal, hogy nem akarok magam mellé soha barátnőt? (20-as évei végén járó ffi)

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett fiú barátot sem. Úgy érzem nincs szükségem senkire . Eddig sem volt senkim.

Ilyen furcsa ez? Mit tegyek az ellen hogy ne piszkáljanak ezzel. SZERE BARÁTNŐT !!!!!!!!!!!

Szex nélkül meg vagyok , nem hiányzik mert soha nem volt benne részem.

A szülői nevelés hiánya miatt alakulhatott ki bennem , hogy nem akarok senkit sem magamhoz közel engedni.

ezt a legjobb barátjaim ezt tudják és mégis visszatérnek a témára Miért jó nekik, hogy ezzel piszkálnak?

Nem vagyok sem jóképű sem elbűvölő így könnyen el tudom hessegtetni magamtól a lányokat. egy kis nyers modor és kész.


2011. dec. 24. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki is mondtad, a neveltetés. Sztem már be is dumáltad magadnak ezt a baromságot! Az az igazság, h még magadnak is hazudsz és a legnagyobb gond az, h már Te magad is elhiszed! 34F
2011. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért csodálkoznak ezen, mert az átlagos és teljesen elfogadható az, hogy ilyenkor már legalább 1 kalandja/rövidebb kapcsolata volt már egy férfinak. Én se lennék elragadtatva, ha úgy jönnék össze egy férfivel, hogy előttem senkivel se volt. Nem kell 20 egy éjszakás, az is elrettentene, de egy rövidebb kapcsolat egészséges már ilyenkor... Észrevehető, hogy akik már fiatalon nem tudnak mit kezdeni egy kapcsolattal, nehezen tudnak később is...


És majd sokan mondják itt neked, hogy nem baj, még nem találtad meg az igazit.. De az igazit KERESNI KELL. Te nem is keresel. Ez elég fura személyiségre utal, nekem konkrétan ijesztő. Én fiatalabb vagyok nálad, de már volt gyerekszerelmem, meg egy komoly kapcsolatom van 4 éve. Ez inkább az, ami arra utal, hogy képes lesz valaki teljes értékű kapcsolatot kialakítani, és megtartani. A te eseted érdekes, de ha te így vagy boldog, maradj is így. Neked nem való egy kapcsolat, ennyit jelent :) Ami nem baj, csak az átlagnak fura, és rendellenes.

2011. dec. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok így boldog és soha nem is voltam.

Ám nem akarok még egy embert aki csak hibáztatni tud, csak elvár és sz..ba se néz.

Anyám naponta belém rúg semmibe sem vesz, csak elvár.

tudhattam volna , gondolhattam volna, már mondta .Hát ezekkel szekál miközben Ő 1 munkanélküli alkoholista .

Elköltözni? Lehetne ha jönne velem beteges nagymamám és nem lennék nyakig eladósodva.

Hát ezért nem akarok senkit.Nem akarok magam mellé még 1 pszichoterroristát.

2011. dec. 24. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Úristen! Szerintem neked meg kellene szabadulnod ebből a környezetből és teljesen más helyen új életet kezdeni.

Értem mi a bajod, én is ezt tenném a helyedben, de azért nem a lányok a hibásak, hogy anyukád ilyen lett.

neked ebből ki kellene szabadulnod valahogyan. Nem tudsz egészségesen fejlődni így.

2011. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

anyád miatt azt hiszed minden nő egy terrorista

pszichodoki, nyomás... ja nem el vagy adósodva:S pff te életed...

2011. dec. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!