Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan miért csak napozni...

Sokan miért csak napozni járnak strandra? Ha már ott vannak, ott a víz is.

Figyelt kérdés

...amit nem használnak ki. De akkor így minek strandra menni?

Érdekes, hogy több ismerősöm van, akik megváltják a drága belépőjegyet az ilyen-olyan fürdőkbe, és végül egyetlen percet se töltenek a vízben, csak napoznak. Napozni szerintem otthon is lehet, ingyen. Nem azért, hogy elmondhassuk, hogy mi XY fürdőben is voltunk -ja, csak épp a vízben nem.

S még én éreztem magam kellemetlenül, amikor velük "strandolva" én igenis bementem a vízbe (hiszen azért mentem), de kellemetlen pillantások közt (mikor jön már, menjünk már). Pedig sehova se mentünk, csak ültünk a napon, amit én egy idő után nem bírok, mert megfő a fejem, vörös lesz, és a 40 fokban, a napon rosszul leszek. Huszonévesek vagyunk.


2012. aug. 26. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Huszonévesként, sőt, gyerekkoromban állandóan a vízben voltam a strandon, ma már azért nem annyira. Most már az jut eszembe, hogy a számtalan büdös, gombás láb beleázik, hónaljak, hüvelyek mosódnak ki, a víz alján a kövön meg az a csúszós dolog a takony, hogy a pisiről ne is beszéljek. De ez az egész fiatalon még nem érdekelt.
2012. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A strandnak hangulata is van, nemcsak medencéi. Moziba sem érdemes menni, ott vannak a videók. Az olimpián a nézőtérről sokszor rosszabb a rálátás, mint a televízió közelképeiről, ráadásul sok szögből, mégis telt házak voltak.

Valami ilyesmi.

2012. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!