Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen "lányokról"? (lent)

Figyelt kérdés
Már nem is tudom minek nevezzem őket, a legjobb kifejezést a p**sák lennének. Ezek olyan 13-16 év között vannak. Megyek az utcán barátommal, azok pedig 5-en mennek az út közepén, nem is ismerjük őket, de ők pedig odaköszönnek, de össze-vissza rögöhve meg ordibálva, utána meg röhögnek rajtunk. De nincsenek berugva! Ilyen a természetük, s egyszerűen nem fogom fel, hogy lehetnek ilyenek. Voltatok már hasonló helyzetben? Mi a véleményetek az ilyenekről?
2012. aug. 27. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem részegek?

Akkor be vannak tépve, ez egyértelmű.

2012. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek, mondom. Ilyenek.
2012. aug. 27. 07:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezen élvezkednek.
2012. aug. 27. 07:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők az u.n csitrik, akikre a jelzett magatartás szóról szóra jellemző. Ne lepődj meg, mert ebben a korban olyanok a csirkék a tyúkólba.
2012. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap kint voltam egy rendezvényen este...egyszer csak annyit hallottam,hogy egy csapat csaj sikítozik..odanéztem és kb 20 csaj ugrándozva,sikítozva (voltak ott 14-17 évesek is) berohant a színpad elé "party szemcsiben" és közben kb mindenkit "letaroltak" az útról..

Odaértek a színpadhoz és el kezdett zuhogni az eső..én meg beszálltam a kocsiba és mosolyogva néztem, ahogy most meg azért sikítoznak, mert elfolyik a sminkük...nem volt hova menni, a környéken az eladók már bezártak..én ezt csak egyszerűen egy szóval jellemezném:szánalmas:)

16/L

2012. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy előttem is írták: szerintem szánalmasak..
2012. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4-es hozzászóló írta, egyszerűen csitrik. Ez egy kortünet, egy állapot.
2012. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Hiányzik a nevelés az életükből. Ha néha napján kaptak volna egy tisztességes anyai vagy apai pofont akkor megtanultak volna viselkedni.
2012. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

:)

életvidám kamaszlányok:)

engem mosolyra fakasztanak, élvezik az életet, nem kell ahhoz semmi drog, csak a barátnőkkel együtt lenni, jókat nevetni, próbálgatni a határokat:)


amíg nem bántóak, addig szerintem örüljünk, hogy vannak, akik csak szeretnek nevetni, ismerkedni stb :)

2012. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fiúk ennyi idősen obszcén dolgokat kiabálnak egymásnak az utcán, a lányok meg csapatban vihorásznak. Valamiért ettől nagyfiúnak és nagylánynak érzik magukat. Mindenki mást irritál a visekledésük, de ettől még normális dolog, a többség átesik ezen, és szinte kivétel nélkül mindenki kinövi egy-két év alatt. Akkor van baj, ha valaki húsz évesen viselkedik így, mert az már általában úgy is marad.
2012. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!