Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magukkal...

Mi a véleményetek a magukkal sokat foglalkozó lányokról? Elsősorban férfiak véleményére vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
Itt nem a plázacicákra gondolok aki "csak" a külsővel foglalkozik, hanem tegyük fel azért szorgos a konyhában-itt-ott esetleg melózik is...a lényeg hogy magára illetve külsejére egy vagyon se lenne elég=) Nem szül ez sok konfliktust egy kapcsolatban?
2012. júl. 1. 09:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Értem ezalatt: jó társak az ilyen lányok vagy csak tűzoltásra jók, kufircolni amig nem jön egy másik?
2012. júl. 1. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten nagyra értékelem, hogyha egy lány - amellett, hogy odafigyel a külsejére - fogalakozik a lelki világával is, ráadásul szorgos is, és kedves is! Ez igényességre és belső szépségre is utal! Nem szül konfliktust, sőt, inkább ez a tartós kapcsolat alapja: a külső megfog, a belső megtart :)

22/F

2012. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyen lány vagyok, de azért ha nem bánod leírom a véleményemet. Szerintem (és úgy vélem a férfiak többsége is így gondolhatja) jó, ha valaki ad magára, de túlzásba esni nem érdemes. Van egy amúgy nagyon jó barátnőm, aki kedves, értelmes, de néha egyszerűen idegesít, hogy pl. belefújja az arcába a szél a haját, akkor egyből elő kell venni a tükröt megigazítani szájfényt stb. Nem egyszer késtünk már el, miatta.
2012. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 7. 23:40
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
3as jó példa. Ez hogy "magára illetve külsejére egy vagyon se lenne elég" ez már sok. Normálisan közepesen klasszul.
2013. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!