Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a legjobb...

Hogyan beszéljem rá a legjobb barâtnőmet?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szombaton lesz a 20. szülinapja, a pasija 1000km-rel arébb van dolgozni na és aznapra megbeszélték hogy egész este kameráznak. Erre tegnap a lány elkezdett panaszkodni hogy a pasija mégsem ér rá mert épp bográcsozni fognak láttam rajta hogy rosszul esik neki, nekem sem esne jól! Szóval ø szombatra nem tervezz semmit mi lehetne? Hagyjam? Ne huzzam a bulival?
2012. aug. 27. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan ez egy probléma? ez nem a te gondod. kérdezd meg,akar-e bulizni,ha akar,menjetek,ha nem,akkor hagyd,nem kell piszkálni ilyennel.
2012. aug. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akar bulizni a pasija miatt, de hisz a pasija is azt csinálja. Megtehetné a fiù hogy ne bográcsozzon de nem teszi!
2012. aug. 27. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát már ne is haragudj,de a pasi helyében én sem ülnék egész este a gép előtt.. Majd ha hazajön,felköszönti tisztességesen, de szülinapi ajándéknak 3 óra beszélgetés?? :O..

Kérdezd meg tőle,mit szeretne. Ha a válasz nemleges,hagyd.

20L

2012. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetett volna ez a szülinapi ajándéka, hogy pár órát elkamerázgatnak:)


de kár lenne hagyni, hogy a szülinapján ezen bánkódjon, ha az én barátnőm lenne, én is agyalnék, mivel deríthetném fel:)


Ha nem vágyik bulizni, akkor áthívnám magunkhoz (ne maradjon otthon a gépével...) és valami kis vidám dolgot szerveznék:)

(lehet filmnézés, vagy közös barátnőkkel csak-csajos est, vagy egy kis társasjátékos-party, köszöntés stb :)


A 20. szülinapja legyen kedves emlék:)

2012. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,és ha már a bulizásban nincs benne,mondjuk hívd át egy kis baráti italozásra,vagy összejövetelre.próbáld felrázni,nem kell neki sem ilyen tragikusan felfognia dolgokat.Még a végén besavanyodik.
2012. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többi barátnővel csapjatok egy mozis estét pizzával :)
2012. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!