Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nudista strand - ezek normálisak?

Nudista strand - ezek normálisak?

Figyelt kérdés

Egy nudista fórumra tévedtem, ahol a következőn problémáztak: A Tisza mellett valahol Szegeden van egy nudista partszakasz és valaki hiányolta, hogy soha nincsenek ott nudisták, erre meg egy másik neki rontott, hogy igenis vannak sokan, csak azért nem vetkőznek le, mert nem szeretik a leskelődőket akik beszivárognak közéjük:-)

Az ész megáll.

1, Ez egy szabad partszakasz, az megy oda aki akar, tehát ruhás is

2, vannak egyéb ilyen helyek is, Lupa, Omszki, ahol a fele banda vetkőzik, a másik meg nem, mégis tud működni

3, Ez pedig a legizgibb:

Felmerül a "SZÉGYENLŐS NUDISTA" fogalma, hiszen ha szeret meztelenkedni, akkor mi az, hogy nem akar levetkőzni más előtt?


Én olyan jót nevettem ezen az ellentmondáson.

Szerintetek mi ez és hogy van ez? Most akkor nudista vagy nem nudista, vagy csak amolyan házinudista otthon a gép előtt? :-XD


2009. júl. 26. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
bazzeg, ezek ezen problémáznak?
2009. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Na mi egyszer mentünk ki poénból körbe nézni, hát mit mondjak, a magam 28 évével én voltam a legfiatalabb, és ahogy mondod, kb az ment, hogy az idősebb ürgék kerülgettek és csorgatták a nyálukat,

Aztán fiatalabbak nem nagyon láttam, csak kisgyreekeket akiket a szüleik cibálnak el, de ők maguk azt sem tudják mi az, aztán már tizenéves és huszonéves korosztályt csak nagyon elvétve. 50-60-70-esek helye ez, sztem mennek ki gyönyörködtetni a szemüket :)

2009. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nudisták nem szemérmetlenek, hanem egészen egyszerűen szeretnek mezítelenül napozni, fürödni, s nem figyelnek arra, hogy a többiek milyenek ruhátlanul. Ha azonban olyan emberekkel kell együtt művelni ezeket a tevékenységeket, akik nem tartják helyesnek ezt a magatartást, szerintem teljesen természetesen zavarba jönnek, s tiltakoznak a helyzet ellen.
2009. júl. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tiltakoznak?

Na de mi ez? Hirtelen mégiscsak szégyenlőssé válnak?

Én ezt nem értem. Amúgy meg szabad partról van szó, szóval az megy oda aki akar, ha valóban nudisták, ugyan mit zavarja őket h ki van ott ....?

2009. júl. 27. 07:46
 5/5 anonim válasza:
miért van a nudista strandon öltöző???XD
2010. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!