Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Diákok! Ti mit csináltok az...

Diákok! Ti mit csináltok az utolsó héten a nyári szünetből?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 11:25
 1/10 anonim válasza:
Azt amit eddig, csak még annyi hogy próbálom összeegyeztetni hogy hogy lesz a sport mellett a tanulás. De amúgy semmi különös sokáig alszok és pihenek. :D
2012. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia!én már készülődök a sulira,eltervezem,mit viszek magammal az albérletbe,rendet rakom a szobámban,főzök,sütök,segítek otthon,úszás kurzusra jelentkeztem,de előtte még úszó klubokat keresetem,s kiválasztottam a legmegfelelőbbet,e.maileztem a klubok edzőivel,nyelvet tanulok,cicáimmal,kutyusommal vagyok,vasárnap még elmegyek egy barátnőmmel kirándulni,ezzel zárom a nyarat

és te kedves kérdező mit csinálsz az utolsó héten?

nekem már nincs olyan szünet hangulatom

2012. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kitakarítom jól a szobámat, mert Karácsonyig nem nagyon lesz lehetőségem rá (egyetemista vagyok, alig járok haza), bulizok egy utolsót a barátaimmal, rendszerezem a laptopomon a tanulnivalókat, jegyzeteket, kiélvezem az udvar nyújtotta örömöket, állataimmal levést (ilyen lehetőségem sajnos nincs ott, ahol tanulok), segítek itthon még amiben tudok. Kb. ennyi. Meg bevásárolok, ruhát, írószert.


21/L

2012. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint eddig, de nem várom a sulit, főleg h új közösség, 13.-os leszek :D
2012. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sokat barátnőzök, újra sportba fogok, kötelezőt olvasok (3-at kéne :D) és megjavítok egy-két felsőt. :) Te?
2012. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
elátkozom az iskolát,a tanárokat és azt aki bevezette a tanulást.
2012. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanazt amit eddig, próbálom kiélvezni a nyár végső pillanatait, aztán ha elkezdődik a suli akkor majd megcsinálom a "napi programot", hogy a tanulás mellett legyen időm egy kicsit szórakozni is. :)
2012. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szinte minden éjszaka elmegyek a barátaimmal bulizni, napközben sokat vagyok a kertben a kutyusommal, vagy mászkálok a barátnőimmel.

Mondjuk nekem annyira nem rossz, mert a sulis napokon is egész délután a barátaimmal vagyok, hétvégente pedig bulik. Csak a jó időt fogom hiányolni :)

2012. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tanulok az osztályozóra (előre hozott érettségi miatt). Most pihenek, mert már lassan elsorvad az agyam:D

Sajnos későn álltam neki, és most szívok vele.

2012. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ma éppen megírtam 4 olvasónaplót még 1 van hátra, de azt holnapra rakom.Aztán holnap még elmegyünk egyet biliárdozni a haverokkal meg szórakozni.Pénteken pedig nagyon befogunk rúgni, mert a városban lesz egy ilyen fesztivál féle.


16/F

2012. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!