Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondanátok jó ötleteket, ami...

Mondanátok jó ötleteket, ami lefoglal harmadikáig és nem kerül pénzbe?

Figyelt kérdés

Harmadikától suli van, de már négy hónapja vagyok itthon és kezdem halálra unni magam. Az internetet is végigböngésztem már, kiírtam a jó dekor ötleteket, pakolás recepteket, válogattam össze ruhákat, olvastam, írtam... nyaralás is megvolt már.. barátokkal is találkoztam... most már tényleg csak azt várom, hogy kezdődjön a szakma, nagyon unalmas itthon.. :(

18/L


2012. aug. 28. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél biciklizni, kirándulni. Fesd ki a szobád, vagy fesd le a kerítést.
2012. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Három hónapig voltam itthon, miután munkanélküli voltam. Van vagy 1000 könyv és van itthon 1500 DVD film. Hogy tudnék unatkozni?? És sétálgatni is voltam, vidéken is, sok mindent csináltam...
2012. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!