Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit fogtok csinálni a...

Ti mit fogtok csinálni a húsvéti szünetben? Tudnátok ötleteket adni? Nagyon unatkozom itthon mindig. A barátaim meg nem lesznek itthon.16l

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 18:35
 1/6 anonim válasza:
Tanulj,én is ezt teszem:D Na jó,olvass,sétálj egy jót,hallgass zenét,nézz meg filmeket amit eddig nem tudtál..Menj el úszni,sportolni..stb.
2012. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát pihenni nem sokat :S Annyi feladatom van szünet utánra, hogy már azért is bűntudatom van, hogy ma csak takarítottam. Igaz, én már nem középsulis vagyok.

Ha ráérnék, akkor sokkal többet olvasnék, meg elmennék kirándulni is, van egy csomó film is, amit meg szeretnék nézni, és hajat is kéne már festenem, de erre sem tudom, mikor lesz időm.

2012. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külföldre utazok, háhá. :D

múgy gépelhetsz sétálhatsz, sorozatokat nézhetsz.

2012. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kéne tanulnom a nyelvvizsgára is, de úgyse lesz kedvem:/

szerintem olvasok meg tv-zek majd:D

köszi a válaszokat:)

2012. ápr. 3. 16:26
 5/6 anonim válasza:

Nekem is a nyelvvizsgára kéne tanulnom..:/

Olvass könyvet angolul, a netről is tölthetsz le :D én is olvastam az utóbbi napokban. Amúgy énis halálra unom a felyemet, egész nap a szobámba kuksolok és gépezek vagy filmezek, menj el biciklizni közbe hallgathatsz zenét meg minden, tök nyugis és még mozogsz is :D

2012. ápr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem az lesz:D meg szerintem filmeket fogok még nézni eredeti nyelven...ezzel is tanulok:D

a biciklizés jó ötlet, már fél éve nem tudtam menni, az idő miatt főleg:D

2012. ápr. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!