Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy értelmes...

Miért van, hogy értelmes válaszokat adok, és mégis lefelé megy a százalokom?

Figyelt kérdés
csak arra szoktam válaszolni, amit tudok, és mégis lefelé látom mozogni a százalékos értékelésemet

2012. aug. 31. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ez miért érdekel? Te tudod, hogy hasznos választ adtál, hisz tudod, biztos vagy benne. Ha hülyeséget mondanál, nyilván kijavítanának azok, akik jobban tudják. Ha nem teszik, de még meg is erősítik az állításod, akkor a kérdező is tudja, hogy hasznos, használható választ kapott. Akkor viszont nem mindegy? Nem osztanak ez alapján fizetést, senki nem mutogat ujjal az utcán, hogy "odanézz! 60%!". Aki ismeri ezt az oldalt, tisztában van azzal, hogy a százalékok többnyire csak 40-50% alatt tükrözik azt, hogy a válaszoló milyen arányban válaszol hasznosan. A többi, mint minden a világon: relatív.
2012. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jegyzik valahol ezt a százalék dolgot??? kérik a diplomához netán? vagy munkához kell? Nem. akkor nem rohadtul mindegy???
2012. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdező problémáját, szerintem nem a szám miatt aggódik, hanem a mögötte lévő szándékot nem érti, hogy miért értékelik le az emberek a hasznos válaszait. Nem arról van szó, hogy kérnék valahol. :) A kérdésre: a pontozók nagyon szubjektív alapon pontoznak, sokszor köze nincs a százaléknak a válasz hasznosságához, én is találkoztam már olyan egyértelmű válasszal (kb pl 2x2=4), ami szintén le lett pontozva. A másik ok, hogy ún. trollok garázdálkodnak a fórumokon, akik úgy űzik unalmukat, hogy lepontoznak mindenkit, csak úgy szórakozásból, mert nagyobb örömük nincs az életben. (Na, kíváncs vagyok, ez a kommentem mennyire fogja megközelíteni a 0%-ot.) :)))
2012. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szerintem mindenki értette, hogy ez a problémája. Sőt, szerintem ő is teljesen tisztában volt a válasszal, mivel ez nagyjából annyira nyilvánvaló, mint a 2*2=4. Ez inkább egy panaszkodós-kibeszélős típusú kérdés egy (vagy több) lepontozás utáni enyhe, vagy kevésbé enyhe (nem ismerem a temperamentumát) düh miatt. Ebből következik, hogy a szívére veszi. És itt a lényeg: miért? Miért fontos ez?
2012. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van, nem kell úgy a szívére vennie az embernek az ilyesmit.
2012. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Kedves 1. nem veszem a szívemre csak ez egyszerűen felháborító. Az egy dolog, hogy trollok vannak az oldalon, de azt meg nem hiszen el, hogy csak itt tudják a másikat szivatni.
2012. aug. 31. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest mégis a szívedre vetted:) Nem, nem csak itt tudnak szívatni. Máshol is. Meg is teszik. Más kérdés, ha valaki a lepontozást szívatásnak veszi, ahelyett, hogy lekakilná magasról.

Csak az számít szívatásnak, amit valaki magára vesz.

2012. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!