Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliában állandóan esik az...

Roni123 kérdése:

Angliában állandóan esik az eső vagy csak sokat? És van az országnak olyan része ahol kevésbe esik?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy esne állandóan? :D


Nem esik állandóan, csak sokat. Nagyon-nagyon sokat. Én ugyan csak egy hónapot (vagyis egészen pontosan egy hónapot és másfél hetet) voltam kint, abból összesen volt talán egy hét, amikor nappal nem esett az eső (nyáron).


De a második hét után az ember már rutinos - edzett kommandósok sebességével tudom elővenni és magamra rántani az esőkabátot. Ez a reflex a mai napig megmaradt, csodájára is jár mindenki :P

2012. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Többször is voltam már kint, igaz, majdnem mindig nyáron, de én egyáltalán nem tapasztaltam azt, hogy olyan elviselhetetlenül, borzasztóan esős lenne az idő. Amikor esett, az se tartott sokáig, esett, esett, aztán elállt és kész. Másnap megint esett egy kicsit, aztán elállt, ennyi. Következő nap szintén. És így tovább.
2012. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 2. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!