Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit írjak neki a levélben,...

Mit írjak neki a levélben, hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőm volt 4 évig, de máshova ment fősulira, és eltávolodtunk egymástól, ritkán láttam. Augusztusban kiköltözött Németországba, és én épp akkor egy nyaraláson voltam a családommal, így nem tudtam elköszönni sem tőle. Azóta nem írtam neki, mert bele kerültem ebbe az ördögi körbe, hogy nem írok, mert már késő, mit gondolna rólam, hogy csak most írok, stb, aztán nem írtam, és már eltelt 4 hónap. Nagyon szégyellem magam, hogy ez történt, de most szeretnék újra kapcsolatba kerülni vele, ha csak levelezünk, az sem baj. Szóval szerintetek írjak simán egy levelet, mintha mi sem történt volna, vagy kezdjek el magyarázkodni, és kérjek bocsánatot? Ti melyiknek örülnétek jobban? Értelmes tanácsokat légyszi!
2011. dec. 7. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

semmiiképp ne kérj bocsánatot...elvégre ő sem keresett 4 hónapig.


írj neki,. hogy mi van vele, milyen az élet arra, mert neked most milyen sok dolgod van, stb. stb.


amúgy abból kiindulva, hogy ő se keresett, jó barátság lehetett...:S

2011. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis kérj bocsánatot. De NE magyarázkodj, csak kérj elnézést, és jelezd, hogy neked még mindig nagyon fontos a barátsága.

Sajnos most én is így jártam, nekem 19 éve a legjobb barátnőm és mikor belépett a párom az életembe "elfeledkeztem" róla. Felcserélődtek a szerepek, de lassan már nem is kerestem. Így utólag vissza gondolva nem is tudom miért...

Ő soha nem haragudott rám, most szeretném vele megbeszélni.


Ha a barátnőd igazi barát, akkor meg fog bocsátani. Ne azt nézd, hogy de ő sem írt...és? Mindenki söprögessen a saját háza táján. Te úgy érzed ez szükséges, hogy megnyugodjon a lelked, akkor tedd meg! Nem szégyen és nem megalázkodás, hiszen a legjobb barátnőd.


20N

2011. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


Ez az én kérdésem, azért linkelem be neked, mert szerintem ez is segíthet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


20N

2011. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" kezdjek el magyarázkodni, és kérjek bocsánatot?" Ez a legnagyobb hiba, amit elkövethetsz!!!


Írj neki, hogy mi újság? És kész. Ha akar valamit válaszol. Vagy nem.

2011. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarázkodnod, hiszen előfordul, ő is új környezetbe próbál beleszokni, szerintem ő sem direkt nem ír neked, és lehet hogy ő is pont úgy van hogy te:)

Csak írj neki, hogy Szia, hogy vagy, mesélj milyen ott, meg hogy mennyire hiányzik neked, és fura nélküle stb.


"Azt mondják,hogy a jó barátok hosszú időt tudnak úgy eltölteni,hogy ne beszélnének egymással vagy ne látnák egymást,és mégsem kérdőjelezik meg a barátságukat.Ez az a fajtája a barátságnak,amely olyan,mintha épp tegnap láttátok volna utoljára egymást..."

2011. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Linkeld neki ezt az oldalt! :D
2014. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2017. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!