Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Fogarasi úti Tesco még...

A Fogarasi úti Tesco még mindig olyan durva hely, mint ahogy a "Tesco titok" c. könyvben írnak róla, vagy azóta "kipucolták"?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a könyvet, annak nem kell részleteznem... tényleg, nem ismeri amúgy valaki a szerzőt?
2012. szept. 2. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szerzőt szerintem nem sokan ismerik :)


A könyv emlékeim szerint olyan 2002-2003 körüli állapotokat idézhet fel. Az áruházat azóta 1x bővítették, tavaly teljesen felújították, és sok változáson is ment át belülről is.

Szerintem már a múlté egy része a fennmaradó rész pedig mindig is része lesz a tesconak.

De nem kell azt hinni, hogy ezek tesco-specifikus dolgok. Megjártam már az auchant, sorát, szerintem össze barkácsáruházat, mindenhol ment a simli. Hol a dolgozói kedvezménnyel, hol a selejt leírásával és "megsemmisítésével"...


Ezért is szerettem a diákmunkát rengeteg helyet be lehetett járni, és a dolgozók egytől-egyig mind partnerként kezeltek és bevontak ezekbe, a jobb ha tud róla, mintha nem tudja mit lát és köp elven :D

Persze én ezekben benne soha nem voltam, mert nekünk ezek a kiváltságok nem jártak. (Nem volt dolgozói kedvezményünk, a kiszakadt csomagos selejteket is csak a dolgozók ehették meg stb stb.)

Egyedül talán az Auchan volt olyan hely, ahol nem volt dolgozó vagy diák, ott mindenkinek járt. Éjszakai leltárnál is a pékek sütöttek pogácsát és mi ugyanúgy kaptunk belőle.

2012. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta már a legjobban bekamerázott tescó lett.
2012. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!