Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnék szétszakítani egy...

Hogy tudnék szétszakítani egy "barátságot" (nem olyan durva, mint ahogy hangzik)?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van a sulinkban 2 csaj, akik nagyon szemetek. Tipikus plázap*csa mind2. Az egyik állítólag a legjobb lánybarátom, de n+1 alkalommal átvert, mintha az ellensége lennék. Mindketten játszottak az érzéseimmel, szóval nem csípem őket. A barátságot azért tettem idézőjelbe, mert ez amolyan plázacica barátság, szóval kibeszélik egymást, ha a másik nincs ott. Én pedig arra gondoltam, hogy keverem egy kicsit a szart :) Divide et impera ? Vagy inkább hagyjam a fenébe?

Alapvetően jó ember vagyok, már azon is meglepődtem, hogy egyáltalán eszembe jutott ilyesmi :S


16/F


2010. febr. 11. 22:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ha megtenném, nem lennék különb náluk
2010. febr. 11. 22:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
iagazad van, ha megteszed, lesüllyedsz az ő szintjükre. szerintem szard le őket magadról
2010. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű, elmondod a másiknak hogy mit beszél róla abarátnője a háta mögött, és fordítva. Esetleg picit rá is tehetsz, ha kérdőre vonnak érte őket kell meggyanúsítai hogy tagadnak mindent.


Szerintem tedd meg, de csak módjával, hagy kapják vissza amit neked adtak:)

2010. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!