Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy jó pár...

Miért van az, hogy jó pár embernek nincs jobb dolga, mint beteg, szerencsétlen embereken gúnyolódni természetesen a hátuk mögött, névtelenül?

Figyelt kérdés
Nem tudom megállni, hogy meg ne kérdezzem, szerintetek nem felháborító más nagy baján szórakozni? Ráadásul névtelenül ezt nagyon könnyű megtenni. Nézzétek meg, hogy pl. ide milyen kommenteket írtak egyesek: [link]
2009. júl. 28. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van!

Sajnos sokan a személytelenség védelme mögött mocskos kommenteket írkálnak, ez jellem (telenség) kérdése.


Én mindenesetre szólásszabadság ide vagy oda, a sértő , megalázó véleményeket kimoderálnám.

Mert mindent azért nem lenne szabad...

2009. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mert egy ilyen nő láttán egyből azt hiszik, hogy sokat eszik, végig sem olvassák a cikket, ha meg végig is olvassák halvány fingjuk nincs az egészről ,mert tudatlanok.
2009. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ezek értelmes felnöt emberek lennének sokkal inkább 10-en éves gyerekek akik ilyeneket irkálnak ki!!Nem kell velük foglakozni (legalább is nem érdemes)
2009. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet mást várni tőlük, azt hiszik ők az "okosok", hogy ők tudják a "frankót".

Ezeknek nincs élete, csak a gép előtt élnek és élik ki beteges vágyaikat, mert jó érzésű ember hozzájuk se szólna.

Jól ki kell röhögni őket, hogy milyen szánalmasak!

2009. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne beteg és úgy lenne ilyen súlyú is szekálnák.Aki nem tökéletes az célkeresztben van...

Ezek a gennyládák arra nem gondolnak sajnos,hogy van akiről nem peregnek le a dolgok,hanem komoly lelki traumákat él át és ez meg is keseríti hátralévő életét...az ilyeneknek a szívét ki kellene vágni,úgysincs benne semmi érzés:/

2009. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a honlapon(amit belinkeltél) mindenki, mindenkit sérteget..érdemes megfigyelni..Még a leggyönyörűbb szupermodellekre is olyan gusztustalan megalázó megjegyzéseket tesznek, hogy az embernek felfordul a gyomra..Ezért nem látogatom ezt az oldalt..
2009. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

pl.

[link]

2009. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez a fenenagy szólásszabadság sem jó. Az oldalon, amit belinkeltem simán zsidóznak, rasszistáznak, b.ziznak...úgy látom, hogy ott élik ki a dühüket a saját sikertelenségük miatt. Talán azért csinálják, mert ők nem sokat értek el az életben és jól esik nekik olyat látni, aki még annyit sem, mert ezzel akarják magukat felmagasztalni?
2009. júl. 28. 11:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy ettől érzik magukat felsőbbrendűnek.
2009. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kommenteket és meg vagyok döbbenve... Felfoghatatlan, hogy ilyen emberek is élnek...
2009. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!