Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rettentően félek, mit tegyek? 15L

Rettentően félek, mit tegyek? 15L

Figyelt kérdés

a problémám az,hogy rettegek a reál tantárgyaktól,mert nem vagyok belőlük valami erős..

általánosban a matektanár minden órán szétalázott a táblánál,és emiatt nem is tudok koncentrálni az órákon. most vagyok 9-es és holnap lesz az első matek óránk. nagyon félek,hogy kihívnak a táblához,nem tudom majd a választ,és a tanár esetleg rosszul reagál rá,úgy ahogy az általánosba is...előkészítőre is jártam a felvételik előtt,és a matekon is szétizgultam az agyam,esélyem sem volt a koncentrálásra. járok külön tanárhoz,de ettől függetlenül még mindig félek.. mit tegyek,hogy megnyugodjak,és ne görcsöljek ennyire az órák előtt?


2012. szept. 3. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nehéz, nekem is szar volt a matektanárom.

Ha tényleg minden óra után átnézed az órai jegyzetet akkor lehetsz ötös. De tényleg. Nálam nagyon látszott, hogy mit nem néztem meg a dogánál. Amit megnéztem otthon kb 10 perc alatt megvolt, amit meg nem... Hát kiderült, hogy nem tudom.

2012. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem minden tanár egyforma. Most pedig ráadásul középiskolába is kerültél, ez lehetőség arra, hogy olyat mutass amilyet akarsz.

De ne is görcsölj rá, mert felesleges, annyit nem ér.

2012. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tanulj
2012. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egy suliba jártunk ? :D


Most vagyok 12.-es, de 9.-ben ugyanígy féltem, mert a matektanárom folyton megálázott, ordított velem. Amikor az első órán feltette a tanár a kérdést, hogy megérettük-e, mert ha nem, akkor szívesen elmagyarázza akár 100-szor is, rndesen meglepődtem, hogy ilyen van. Hogy a tanár nem ordít velem, mert nem értek valamit ? Ilyen van ? Ezt gondoltam magamban. Szóval ne félj ennyire, hülyék mindenhol vannak, de középsuliban általában normálisak a tanárok-

2012. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!