Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy beszéljek vagy mit a...

Hogy beszéljek vagy mit a lány osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom hogy kéne az osztálytársaimmal beszélni. Miről kéne beszélnem vagy hogy csináljam, fiúkkal jobban el beszélek meg ha köztük vagyok akkor nincs szinte gond velük elbeszélgetek. De ha lányok és fiúk is vannak akkor egyszerűen nem tudom mit tegyek mondjak csináljak szinte csendben vagyok ott


am fiú vok


2012. szept. 3. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanarról beszélgethetsz velük, amiről a fiúkkal is beszélsz, miért kellene különbséget tenned? Ha a lányt mégsem érdekli a beszédtéma, úgyis szól, vagy elmegy, az sem probléma.
2012. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha feszengsz, az meglátszik rajtad. Legyél laza, a lányok nem harapnak hacsak nem járatják, vagy sértegetik őket. :)
2012. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy biztos, ne úgy beszélj velük, amit én hallottam ma az utcán:

srác-Lebarnultál?

lány-Igen. Miért, nem látszik?

srác-Nem.

2012. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!