Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről beszéljek egy lánnyal?

Miről beszéljek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Lehet elég égő de nem nagyon tudok beszélgetni egy lánnyal!

Nem tudok alap témákat, mert ha van már 1 téma arról tudok velük beszélgetni, de az a gond hogy nem tudom milyen beszéd témákat kedvelnek! :)



2012. szept. 2. 23:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
31%
Napóleon csatáiról
2012. szept. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
azt nem értem miért nem lehet normálissan válaszolni ha kérdezek valamit! ha?
2012. szept. 3. 06:44
 3/61 2xSü ***** válasza:
66%

> zt nem értem miért nem lehet normálissan válaszolni ha kérdezek valamit!


Azért, mert a kérdés maga abszurdnak hat. Azért, mert a lányok is ugyanolyan emberek, mint a fiúk, ugyanabba a világban élnek. Ergo ugyanazokról a dolgokról lehet velük beszélgetni, mint a fiúkkal. Persze vannak tipikusan olyan dolgok, amik a fiúkat érdeklik inkább, és vannak olyanok, amelyek inkább a lányokat. De ez egyéni. Pl. a foci sem feltétlenül érdekli az összes fiút, viszont vannak lányok, akiket érdekel.


A témát mindig a helyzet hozzá, a beszélgetőfél válaszai alapján alakul. Amúgy millió egy téma van, ha nem akarsz szándékosan egy bizonyos témáról beszélgetni.


Azért nem tudsz beszélgetni egy lánnyal, mert van benned valami gátlás, és nem azért, mert nincs megfelelő téma. Ez előfordul. Majd elmúlik. Próbálj úgy közeledni hozzájuk, mintha nem lennének lányok, hanem úgy általában csak emberek.

2012. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
87%

Beszélj vele a hüvelygombáról. XD


Viccen kívül, bármiről, ami a lányt is érdekli, ill. leginkább róla kérdezz, légy érdeklődő.

Kerüld az olyan témákat, ami általában nem jön be a lányoknak (pl foci) vagy ami unalmas (időjárás, politika)

2012. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj vele arról, hogy milyen jó lenne dugni egy jót vele! :D
2012. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
68%

Óóó a sok őrült itt...xD

Na szóval.Én lány vagyok ,de mint tudjuk nem minden lány ugyan olyan.De én szeretek beszélgetni a zenéről ,rajzolásról és ilyenekről.Kérdezd meg ,hogy mit csinált ma ,mi a hobbija ,milyen zenét szeret ,mi a kedvenc tantárgya ,mit szeretne majd dolgozni vagy valami.

2012. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
25%

#2


Lehet nem kéne egész nap a géped előtt rohadni,hanem olvasgatni különböző témákról vagy esetleg kimozdulni otthonról és akkor nem kéne feltenned ilyen értelmetlen kérdéseket amikore nem jönnének olyan válaszok mint az enyém


Egyébként nem tudom mi a bajod Napóleonnal,az ő csatáiról és világnézetéről is el lehet beszélgetni,nem csak a szexről vagy a való világról lehet dumálni.Vagy nálatok mi a téma manapság,a minecraft?

2012. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim válasza:
79%

Egy lánnyal szinte akármiről lehet beszélni...

Én a barátnőmmel először úgy csináltam, hogy kipuhatolóztam, mik azok a dolgok amiket szeret, és kezdetben beszélgettünk azokról.:) Később, mikor már kezdett fogyni a téma, beszéltünk a fizikáról, mert arról bármennyit tudunk, igaz mint tantárgyat, nem soroljuk kedvenceink közé... Olyan témákat nagyon kedvelnek manapság főleg, hogy sport/egészséges élet/öltözködés/szórakozás/filmek/zenék, ezek ilyen általános témák, amikből elég sokat ki lehet hozni, akár egy coitus is kikerekedhet belőle:):)

2012. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is olyanról kell beszélni ami a lányt érdekli. én lány vagyok és a zenéről, filmekről, sportokról és mindenféle ilyesmiről szeretek beszélni.
2012. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim válasza:
nézd meg a közösségiken mik érdeklik.. ha szereti pl a sorozatokat akkor arról... megkérdezheted tőle hogy milyen volt a nyár szép helyen voltak-e nyaralni mivel mentek ha repülővel akkor repült -e már ezelőtt... innen pedig egy csomó irányba elmehet a beszélgetés... attól függ mennyi idős mert tapasztalat hogy egy korban a csajok kiröhögik a fiút aki beszélni próbál velük... bár én múltkor baromira érdekes beszélgetést folytattam egy fiú osztálytársammal a horgászatról..
2012. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!