Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenki válaszoljon. Milyen...

Mindenki válaszoljon. Milyen volt első nap az iskolában?

Figyelt kérdés

nekem ma volt az évnyitó, aztán rövidített órák

holnap már doga (most vagyok 10.-es)


Nektek hogy telt, és mennyit kellett tanulni már ma?


2012. szept. 3. 20:40
1 2
 1/11 anonim válasza:

Tizedikes vagyok.

Csak beszélgettünk, nem tanultunk semmit(könyveket se kellett vinni).

2012. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk se történt semmi érdemleges. Az évnyitó után volt 3 osztályfőnöki óra, lediktálták az órarendet és elmondták a szokásos szöveg és kaptunk egy rakás papírt. Semmit se kell tanulni, holnap kezdődnek órarend szerinti órák, eddig nem is beszéltünk a szaktanárokkal.
2012. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10.-es vagyok, és elég siralmas volt mivel kaptunk házit(-.-) angolból, 6 óra megvolt tartva, és az ünneplő ruha rohadt meleg volt, na majd holnap.
2012. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szintén tizedik osztály, nekünk jó volt. Évnyitó, mise, 3 osztályfőnöki; órarend, osztálykirándulás, stb...

Holnaptól rendes tanítási órák, kíváncsi leszek :)

2012. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel ma 2 matek is volt, a második matekon már tanultunk. Töriből ismételtünk. Amúgy meg unalmas volt.
2012. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor csak nekem volt ekkora szívás:

1.biológia házi

2.angolházi kb 5 A4-es oldalnyi szó

3.holnap írunk már kémiából

2012. szept. 3. 21:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Azta, Ti már tanultatok? :O Szintén 10-es vagyok... :D De mi csak délig voltunk, ofői órák voltak, beszélgettünk a nyárról, felvételiről, fakultációkról, egyetemekről stb... (amúgy gimi). Mi majd csak holnap kezdünk el tanulni.
2012. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

igen, sajnos már első nap tanulás volt

órákkal

attól még hogy szakközépiskola nagyon nehéz (a városunkban az 1. helyen áll pedig aztán itt van egy pár, valamint az összes magyar iskola közül azt hiszem a tizen valahányadik, talán 13)


most második napon is már feleltünk és keményen tanultunk :)

2012. szept. 4. 14:18
 9/11 A kérdező kommentje:

mindegy

nekem csak a hasznomra van (nem vagyok stréber, és puskázni is szoktam mint minden más gyerek tisztelet annak az 1-2 kivéteknek)


de mivel angol egyetemre akarok menni ezért muszály hogy jól teljesítsek és ha tanulmányi versenyekre nem is járok, de az eddigi 4.5 4.6-os átlagomat hoznaom kell vagy még jobbat


(és hozzáteszem a mi osztályunk kapta az összes kemény tanárt akinél puskázni szinte lehetetlen, minden órán felelés vagy röpdoga)

az egyik tanárom év elején 30 percet beszélt arról hogy mikor fogunk 1-est kapni

2012. szept. 4. 14:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk már vasárnap volt az évnyitó :(

Hétfőn első két óra osztályfőnöki, utána órak voltak. Én is most vagyok tizedikes, de nálunk nagyon szar az iskola, osztály végig bőgtem az egész napot. Második nap meg már rendes tanítás volt. Én gimibe járok, de nagyon szar egy olyan osztályba járni amit lenézni mindenki, mert oda állítólag csak "hülyék" járnak.

2012. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!