Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A problémám az, hogy túlzásba...

A problémám az, hogy túlzásba viszem a terhességem alatti aggódást. Hogy nyugodhatnék meg? ( az orvosom szerint minden rendben, de sajnos én nem úgy érzem. ő lesz az első babám) Kérem, ha valakinek ismerős a helyzet válaszoljon! Köszönöm.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem teszek jót ezzel a kicsinek, de nem tudok nem erre gondolni. Fél napom azzal telik, hogy stresszelem magam amiatt hogy esetleg betegen születik a kisbabám.
2009. ápr. 26. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezzel én is így voltam,de muszály ezen változtatnod,mivel az agyban dől el minden! Nyugodj meg,minden rendben lesz,és egészséges kisbabád lesz neked is,mindig ezt mondogasd magadnak! Boldog babavárást!
2009. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na mintha én írtam volna,de komolyan!Igaz nekem volt már egy vetélésem de most mióta megtudtam hogy jön a baba én is állandóan agyaltam.MÉg bőgtem is magamban.Ez már a múlté.Ahány uh.-n voltam mindegyiken mondták hogy jó életjeleket látnak és egyszerűen elmúltak az aggodalmaim.HÁny hetes vagy?Kegyetlen ez,de hidd el próbáld meg a gondolataidat elterelni.Olvasgass vagy csináld amihez kedved van.Én pl. a baba fejlődését szoktam követni és hogy mitcsinálhat most bent meg ilyenek.Nem lesz gond nyugi!!!!!Rossz gondolatokat hanyagold ahogy csak teheted!!!
2009. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az volt a mániám, hogy down-kóros. Nem tudom miért pedig a + vizsgálatokon is rendben volt minden. Családban sem volt, és a korunk sem indokolta szóval semmi okom nem volt rá.

Nem vagy ezzel egyedül é nagyon rossz tudom. Járkálj el ide-oda ne legyen időd ilyeneken gondolkozni.

Ja, és ne olvasgass hülyeségeket a neten meg máshol sem! Én ezt csináltam.

Kislányom már 9 hetes és persze teljesen egészséges.

2009. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok! Megpróbálok pozitívan gondolkodni. Amúgy 25 hetes vagyok.
2009. ápr. 26. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó kérdés éppen azon gondolkoztam , hogy felteszem .Amióta csak tudom,hogy babóca van a pocimban mást se csinálok csak aggódok. Nálam ez munkehelyi ártalom is . Még csak 20 hetes vagyok de mindíg csak akkor nyugodtam meg egy kicsit amikor az uh-n azt mondták minden rendben . Most azért aggódok mert azt mondták több a magzatvíz. Sose ér véget.Tudom nem kéne aggódni. Ne aggódj ,ha minden rendben van felesleges és csak pozitívan nézd a világot. Szép egészséges babád lesz.Sétálj sokat és ne agyalj én is azt teszem!Minden jót!
2009. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy mások is megnehezítik így a babavárásukat mint én az enyémet, bár egy kicsit bevallom megnyugtató is. Az utolsó komment küldőjének üzenem; gyönyörű, egészséges babát kívánok és köszönöm a választ!
2009. ápr. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!