Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A személyi kiküldése tényleg...

A személyi kiküldése tényleg 1 hónap?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam meg a személyimet mert lejárt és azt mondták innentől számítva egy hónap.Vajon számíthatok rá hogy a jövőhéten már megjön?

2012. szept. 4. 10:44
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


A lányomé egy hét után megjött, úgyhogy van rá esély.

Addig nyugodtan használhatod azt a fénymásolatot, amit az okmányirodában kaptál, egyenértékű a személyivel.


Remélem, segítettem.

2012. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az jó mert mennék ki külföldre és mindenféleképpen kell lehetőleg minél hamarabb

köszönöm igen segítettél..:)

2012. szept. 4. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hét múlva lett kész de én személyesen mentem be érte és nem postáztattam ki.Szerintem így gyorsabb.
2012. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kiküldése 5 perc, amíg a posta kiviszi, pár nap. Amíg megcsinálják - na az 1 hónap. De nyilván a max. időtartamot adják meg, kevesebb lehet.
2012. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!