Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretsz magyar lenni? Ha...

Szeretsz magyar lenni? Ha nem, milyen nemzetiségű lennél?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretek magyar lenni. Soha nem tagadnám le sohol sem, hogy az vagyok. Büszke vagyok rá. Ha nem magyar lennék, akkor szeretnék csak félig mayar lenni. A másik felem meg valami egzotikus népcsoport lenne.
2012. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
100 éve se jobb volt az életszínvonal de legalább összetartottak az emberek,ma is ez kéne és akkor senki sem nyavajogna a gazdaság miatt.
2012. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok túlságosan nemzeti érzelmű, viszont szívesebben élnék jó körülmények között itt mint külföldön, fejlettebb országokban.

Ha úgy nézzük hogy most hol élnék még szívesen akkor ausztrál vagy amerikai állampolgár lennék leginkább.

2012. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Minek kell kérdést feltenni, ha csak az igen válasz elfogadható, a többit meg le kell pontozni? Azt hittem, a saját véleményünket kell leírni, és az hasznos lesz akár igen, akár nem a válaszunk. Ennyi erővel ki se kell írni a kérdést, hanem csak eldarálod mahadban hússzor, hogy "igen", és már elégedett is lehetsz.
2012. szept. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

nem értitek meg hogy nem a kérdező pontozza le?

minden kérdésnél van pár troll aki kénye kedve szerint lepontoz pár választ

2012. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Az utolsónak igaza van,nem én nem pontoztam le senkit!Nem tudom miből gondoltad,hogy én csináltam,de mielőtt szemrehányást teszel,előtte kérdezhetnél..
2012. szept. 5. 10:19
 17/22 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


"Aki embernek hitvány, az magyarnak alkalmatlan."


(Tamási Áron).


Ezt vállalom szeretettel és kívánom minden nációnak,hogy tegye magáévá ezt a gondolatot!

2012. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
A nyelvünk, kajáink, asszonyaink :D kitűnőek, de ezt az országot már annyira és annyian megerőszakolták, hogy arra sem lehet haragudni, aki szerint szívás magyarnak lenni. Ha valaki így érez és nem tud elmenni, annak elő kell venni a magyaros humorérzékét, ami talán az utolsó, ami életben tart minket.
2012. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
hát.. szép nyelvünk van, de nem vagyok nagyon kinyúlva a magyaroktól. sokkal jobban szeretnék lenni egy japán, mivel én nagy Japánfan vagyok :) de, még egy olasz, vagy egy brazil is jó lenne.
2012. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
előző vagyok! szóval, a gazdasági viszonyok miatt nem lennék szívesen magyar, de, nem tagadnám le, h magyar vagyok.
2012. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!