Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretsz magyar lenni? Ha...

Szeretsz magyar lenni? Ha nem, milyen nemzetiségű lennél?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 22:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem szeretek magyar lenni,mert külföldön sokan utálják a magyarokat,van egy mondás is ha van egy magyar ismerősöd nincs szükség ellenségre,és milyen találó.Én nem tagadom le de nem is tudom büszkén vállalni.Ha fejlettebb ország lennénk,és nem lenne itthon elfogadott a fajgyűlölet (ami sajnos divatos,és egyáltalán nem intelligens és olyan mintha 100 évvel le lennénk maradva ezen a téren fejlettségben)akkor büszke lennék arra hogy magyar vagyok.

Egyébként inkább ausztrál vagy amerikai lennék szívesen.

2012. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Bennem 3 nemzetiség van jelen.Apám résziről szerb anyám felől pedig bánáti német megfűszerezve egy kis románnal.


Én nem vagyok magyar és nem is szeretnék az lenni. Románul és szerbül társalgási szinten tudok németet meg (sajnos az angollal együtt a gimiben tanulom)

2014. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!