Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztályom idegesít /sürgős/?

Az osztályom idegesít /sürgős/?

Figyelt kérdés

7.-dik osztályba járok és van az osztályunkban egy olyan gyerek aki nagyon favourite a lányoknak és mindenből ötös

és most ő és az 'új hülye barátai " megkészülnek verni egy osztálytársam akit utálunk és az az okos gyerek azt mondta "nem nekem való a verekedés" mikor én karatézni tanulok és most arra gondoltam hogy utánuk megyek és a bokorban elbújok egy fényképezővel és megzsarolom őket hogy tanuljanak szerintetek ez jó ötlet?


2012. szept. 6. 14:05
 1/6 timike26 ***** válasza:
hogy ez mekkora egy Buta kèrdès..... inkàbb magaddal foglalkozz....
2012. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uram segíts.
2012. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nothing do to here on this planet anymore
2012. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondom, hogy értem, sőőt :)

De azt tudom, hogy zsarolni senkit nem kéne.

És ugyancsak nem kéne meggyapálni az "utált" csávót sem.


Talán védd meg, azzal az indokkal, hogy sokan egy ellen nem fair.

2012. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ÉRTHETETLEN!

Komolyan, fogalmam sincs, hogy miről zagyválsz. :D

Ki akar kit megverni? Mi van az okos gyerekkel? Leínád meg egyszer kérlek a sztorit?

2012. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

már megoldottam a problémát de gondolom hogy csak nagy volt a szájuk akkor mikor ezt mondták mert szerintem meg se verték


16:25-ös az az okos gyerek is készült megverni azt a gyereket

2012. szept. 6. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!