Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a barátnőmre,...

Féltékeny vagyok a barátnőmre, mit tegyek!? Idegesít is!

Figyelt kérdés

Általános óta barátok vagyunk, én kicsit ilyen "fiúsabb". Néha cukkol, meg cikiz , mert van hogy nem mindig fürdök és roszsul esik mert nem vagyok büdös meg fújom magam. Csak ő ilyen piperkőc, napi2x fürdik, meg elég jó adottságokkal rendelkezik és csinos meg szép is.

Meg ha találkozunk többi barátőnkel társaság vagy valami..én sörözök ő borozni szokott. Mit tegyek hogy ne akarjam utánozni?

Szép akarok lenni, de én nem akarok folyton ak ülsőmmel törődni.

oké művelt meg szép de neki is vannak hibái. Meg színészkedik ésm ost benne lesz ebbe az rtl-es sorozatba és tökre el van szállva.

meg cukkol h nem hordok betétet-.-"


2012. aug. 4. 17:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
elsősorban kezdj el naponta is fürdeni mert ilyen melegben az gáz ha nem fürdesz. ha ennyire zavar a cicababa barátnőd ne barátkozz ilyen lányokkal és kész, vagy változz meg.
2012. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nézd a szépség ápoltság kérdése is. ne haragudj de az valóban gáz ha nem fürdesz minden nap csak fújod magad.

nem kell naponta többször de legalább egyszer igen főleg nyáron. a dezodor losz*rt sem ér fürdés nélkül. nincs baj azzal hogy fiús vagy, attól még ki lehet hangsúlyozni az adottságaidat de ne rá akarj hasonlítani hanem saját magadra, a saját egyéniségeddel törödj.

2012. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hordasz betétet,hát akkor mit?
2012. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha máskor nem is, de legalább nyáron fürödj meg mindennap (ne vedd sértésnek, mert nem annak szánom). Az én személyiségem is fiúsabb, de én nem foglalkozom a cicababákkal, egyáltalán nem akarok olyan lenni mint ők, nem is vagyok rájuk féltékeny. Szerencsére, nekem sikerült összebarátkoznom egy ugyancsak fiús lánnyal, és tök jól megvagyunk, de persze a csajos lányokkal is elvagyok, már amelyik normális. Attól hogy szép vagy (az akarsz lenni) még nem fogsz folyton a külsőddel törődni (legalábbis nálam így van). A műveltség nem a szépségtől függ, és természetesen mindenkinek vannak hibái. A hírnév az emberek 99%-át megőrjíti, elszállnak maguktól. Ha ennyire zavar hogy cukkol, akkor ne barátkozz vele, ilyen egyszerű.
2012. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerep alatt mit értünk? Főszerep, vagy statisztaként elsétál a háttérben?
2012. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vagy ne barátkozz vele, vagy változz meg.

Ha nőiesebben akarsz kinézni, akkor csináld, ne utánozd, de ne is dacból maradj fiús.

A fürdés meg már ne is haragudj de teljesen alap, főleg nyáron. Képzelem milyen szagod lehet...inkább örülnél neki, hogy nem a képedbe vágja hogy büdös vagy, hanem csak cukkol miatta.

Művelt lehetsz mindezek nélkül is.

És ha betétet nem hordasz, akkor mit? Csak tampont?

2012. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A fürdéssel kapcsolatos véleményt sokan leírták, csak ismételni tudnám őket. A kérdésed lényegére, a féltékenységgel kapcsolatos részre meg:

Teljesen természetes állapot, hogy két ember, illetve esetünkben két barátnő nem egyformán és nem ugyanakkor sikeres az élet különböző területein. Az ebből adódó problémát általában az éppen sikertelenebb fél érzi meg jobban. A barátság megmaradásának kritériuma, hogy tudjátok és akarjátok kezelni az ebből adódó problémákat. Például azt, hogy ne legyetek féltékenyek egymás sikerére. Az is fontos, hogy amelyiktek éppen sikeresebb valamiben az ne hozza emiatt kellemetlen helyzetbe a másikat. Épp elég neki, hogy ő most nem olyan sikeres. Ha ezt mindketten meg akarjátok oldani, akkor fontos volt a barátság. Ha nem, akkor tudnod kell elengedni. Szép dolog küzdeni egy barátságért, de nem bölcs dolog minden áron. Észre kell venni, ha a másik nem partner benne.

Egyébként meg nem baj, ha a testi adottságaid kissé fiúsabbak, de valószínűleg egy-két dolgot érdemesebb lenne lányosabban csinálnod. Például betétet, vagy tampont hordj, amikor szükséged van rá. A fiúk azért nem hordanak, mert nekik nincs rá szükségük. Mindezek mellett még bőven meg tudod őrizni a saját identitásod.

2012. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm megfogadom!

Színházban is játszik már egy éve, de most főszerepet kapott igen

2012. aug. 4. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Már bocsi de hány évesek vagytok? Mert nem tudom elképzelni,hogy hány éves lány nem hord magánál betétet vagy nem fürdik. Vagy ne barátkozz ilyenekkel vagy változz meg
2012. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16 és vattát használok
2012. aug. 6. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!