Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért idegesít halálra a...

Miért idegesít halálra a bátyám és abba fog ez maradni?!

Figyelt kérdés
A bátyám 4 évvel idősebb nálam (én 16, ő 20). Egész kiskorunkban legjobb barátok voltunk, folyton együtt voltunk, imádtuk egymást. De már 1-1,5 éve azt veszem észre, hogy idegesít. Minden. Idegesít ahogy beszél, ahogy mozog, a mimikája, a hangja, minden... szerintem nagyon megváltozott, mióta elváltak a szüleink (3 éve váltak el, és a bátyámat látszólag nem rendítette meg. De azóta NAGYON megváltozott). Egy ideig még imádkoztam, hogy megváltozzon ez az érzés, és újra szeressem, de már nem érdekel. Csak azt akarom, hogy ne legyen körülöttem.

2012. aug. 31. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Abba fog maradni, higgy nekem! Azért idegesít, mert te változtál meg, csak ez még nem tűnt fel.
2012. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 okoska31 ***** válasza:
100%

valószínűleg mégis megviselte a szüleitek válása - így jelentkezik rajta.


és Te is megváltozhattál.


Ha jó volt a kapcsolatotok korábban, esetleg beszélgethetnétek erről. El is mondhatnád neki, hogy nem érted miért, de úgy látod, hogy ez és ez megváltozott, és Téged zavar, hogy ezek miatt nem jöttök ki olyan jól, mint régen.

2012. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pendulum92 ***** válasza:
Amit benne utálsz, azt saját magadba utálod.
2012. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy én is változtam, de ő tényleg nagyon. Nem is csak én mondom, hanem a szüleim is. Más (értsd: bunkó) társaságba került, de élvezi, tudom, hogy hülyén hangzik, de kevésbé okos, mint volt, és a humorézékét is elvesztette. Régen ő volt a "mókamester" a családban, vicces volt, szétröhögtük az agyunkat, most meg olyan unintelligens poénjai vannak (pukizós, böfögős viccek), hogy csak nézünk. 20 éves, nem hajlandó dolgozni, csak a szüleink pénzét éli föl (alkoholra és cigire költ). :(
2012. aug. 31. 11:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat...
2012. aug. 31. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a szüleid válása az egyetlen ok, és nem is hiszem hogy magadat utálod vagy mi... Csak hát pont 3 éve, mikor a szüleid is váltak, te is elkezdtél felnőni. Lehet hogy vannak dolgok amik nem zavartak gyerekként, de kamaszként már idegesítenek.
2012. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most nézem hogy írtál... hát akkor nem tudom. Lehet hogy te lettél intelligensebb, ő pedig maradt azon a szinten. A poénjai is lehet hogy mondjuk 12 évesen bejöttek, mára viszont taszítóvá váltak.
2012. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jango87 válasza:
Valószínűleg rosszul választ lazítási módot, és lehet h kezd leépülni...el kéne vele beszélgetni, v neked v szülőknek, és még időben kirángatni a hülye szokásokból, meg társaságból.
2012. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20 évesen inkább tanuljon mint dolgozzon. A szülők hibája, hogy ingyenélő lett.
2012. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát sajnos van ilyen.de te okosnak tűnsz.ne hagyd elzülleni.beszélges vele.

nem lehet h drogozik?

2012. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!