Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy beszélgessek az osztálytá...

Hogy beszélgessek az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Zárkózott típusú vagyok. Ismeretlen társaságban mindig csak hallgatni szoktam, nem nagyon szoktam hozzászólni a témákhoz.

Viszont tényleg szeretnék. Az osztályomban van néhány lány, akiket kedvelek, és beszélünk is, de sokszor nem tudok milyen témát mondani. Pedig jó lenne õket jobban megismerni, csak mindig az van, hogy állok a társaságukban, és csak hallgatom õket. Ez alapján sose fognak közel kerülni hozzám. De akkor úgy érzem, hogy azzal a témával kapcsolatban nincs semmi, amit mondani tudnék.

Hogy változtassak ezen?

9.-es lány



2012. szept. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs,hogy nem tudsz semmit mondani.Valamit próbálj meg.Akárcsak annyit,hogy "ja,az szuper".
2012. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó.... Köszi a választ.

De én milyen témát hozzak fel?

2012. szept. 6. 15:44
 3/4 anonim válasza:
100%

ne légy feszült.Ne gondolj arra hogy húú most mondanom kéne valamit..gondold a témába magad és ami eszedbe jut azt mond is ki ...

Régen nekemis volt ilyen problémám..de aztán én ebből úgy jöttem ki hogy csúnyán fogalmazva "lenéztem" mindenkit tudatossan...aztán kiderült hogy tökjó fejek..

2012. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én az osztály nagy részével kibékültem, mert olyannal barátkoztam 2 évig akivel nem kellet volna, és most nekem is ugyan ez a kérés merül fel mindig...mit mondjak mit mondjak...?aztán egyszer csak vagy én hozok fel valmilyen témát vagy csak beköpöm az a szöveget aham az/ez tök jó....Próbálj meg valami kis kirándulást tervezni és hívj meg mindenkit, így megismeritek egymást jobban, és meg lesz az örömöd! :)
2012. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!