Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Erre ti hogyan reagálnátok?

Erre ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm", vagy inkább nevezzük ismerősnek.


Kérdezte tőlem tegnap, hogy nem-e találkozunk ma? Mondtam, hogy én ráérek, jöjjön el hozzám, főzök teát, meg sütök valami sütit aztán beszélgetünk. Tök lelkes volt, örült, hogy végre tudunk találkozni, ma pedig közli, hogy a párjának mondta tegnap este, hogy eljön hozzám és ezen a barátja megsértődött. (A barátja engem nem ismer, szóval nem tudom milyen ellenvetése lehet a dologgal kapcsolatban).


Most ha valami megvan beszélve, szerintetek nem bunkóság azért lemondani, mert a párja megsértődött, hogy velem találkozik néhány órát?


A lány most ott van a barátjánál, de velem beszélget a neten keresztül... Ennyi erővel akkor el is jöhetett volna.


Mit gondoltok erről?


Én most dühös vagyok, mert miatta keltem korán, hogy legyen időm megfőzni az ebédet, sütni valamit stb.


24/L


2012. szept. 7. 15:53
 1/10 anonim válasza:
47%

Igaza van a lány barátjának. Féltékeny rád a pasija.


Egy másik pasihoz felmegy a barátnője... kajálnak egy jót, amit az a figyelmes pasi főzött (jelen esetben te)... jókat röhögnek... a lány rádöbben mennyire figyelmes és kedves vagy... és rádöbben csak ketten vagytok egyedül... bármi megtörténhet 4 fal között, sosem derül ki... ez igzalommal tölti el a csajt... észreveszi, hogy elég vonzó és ápolt fickó vagy... és már szexeltek is... szóval MÉG TE VAGY FELHÁBORODVA?

2012. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok...


De írtam is a végén.

2012. szept. 7. 16:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én vagyok felháborodva, mert ő dobta fel a találkozó ötletét, és mindent ehhez kellett igazítanom, igaz, ráértem ma, de ha ezt tudom, nem így tervezem meg a napomat..
2012. szept. 7. 16:05
 4/10 A kérdező kommentje:

Az ebédet meg nem neki, hanem a páromnak főztem, de ez csak részlet kérdés. :D


A csaj csak beszélgetni, teázni, sütizni jött volna...

2012. szept. 7. 16:06
 5/10 anonim válasza:
Jahm... elnéztem *szégyenlősarckifejezés* :S :)
2012. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyébként ha nem ismer a lány barátja akkor azt sem tudja, hogy valóban nő vagy te is. :) Akkor viszont ugyan úgy féltékenykedésből sértődött be. :)
2012. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek a férfiak nem normálisak, komolyan! :)
2012. szept. 7. 16:12
 8/10 anonim válasza:

Tévedsz, nekem az egyik legjobb barátom csalta meg a nője hasonló körülmények között. :(

Szóval az a nem normális akit még csak nem is érdekel, hogy merre jár a nője majdnem egész nap...

2012. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*barátomat
2012. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meggondolta magát, nekik ilyen a kapcsolatuk, van ilyen.

Vállat vonnék, és élném tovább az életem.

2012. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!