Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok erre? Lányok, szerintetek nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a városban meglátok egy szimpatikus srácot. Odamegyek hozzá, megkérdezem tőle, hogy mennyi az idő. Majd beszélek pár szót arról, hogy itt most találkoztam volna vkivel, de végül lemondta, és, hogy neki (mármint a leszólított srácnak) nem lenne-e kedve valamihez?

Nos, fiúk,, ti erre hogyan reagálnátok? :)


2012. aug. 29. 08:59
1 2
 1/19 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Reggel 9, nem lakom messze, figyelj ha szimpatikus vagy neki, úgyis azt fogja mondani, h van hozzá kedve.
2012. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha jó a csaj akkor meghívnám egy italra vagy valami. Viszont a mennyi az időből eléggé levágható, hogy mit akarsz mivel még a hülyének is van mobilja amin van óra :) Vagy ha ilyennel készülsz legalább kapcsold ki a mobilt és mond, hogy lemerült :)22/F
2012. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én elmennék a lánnyal :D
2012. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék "pótlék" lenni, bocsi.
2012. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Jó, igazából én is arra gondoltam, hogy kikapcsolom. :D Vagy valami más ürügy, amivel odamenjek?


És vajon megkérdezhetem tőle, hogy van-e barátnője? Csak, mert "nem szeretném, ha neki ez gondot okozna, mert biztosan zavarná" (úgyértem ezt mondanám neki). Ebből nagyon látszik, hogy mit akarok? :D


És mi van, ha egy olyan srácot fogok ki, aki siet? :/

2012. aug. 29. 09:04
 6/19 anonim ***** válasza:

Attól függ hova megyek... Ha épp dolgom van akkor ezt közlöm a csajjal, hogy majd ebédre várom *itt meg itt... Persze csak ha nekem is bejön.

25F

2012. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy pótlék?
2012. aug. 29. 09:04
 8/19 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Én úgy érzem te túlságosan akarsz egy pasit, és úgy érzed máshogy nem jönne össze vagy nem tudom, ám jó tanács, manapság a nincs barátnőm lehet csak annyit jelent, h szívesen megcsalom veled.
2012. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarlak megbántani, de ez a szöveg kisértetiesen hasonlit ahhoz, amikor a prostik felajánlkoznak.
2012. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy bocs, de házas vagyok. ;o)


Akkor már jobb sztori, ha van nálad 2 mozijegy és azt mondod, hogy "a barátnőm most mondta le, de Veled szívesen megnézném ezt a filmet..." és akkor pótléknak sem érzi magát a srác. Ez eggyel (!) hihetőbb sztori és még fix is a program.


Fontos, hogy lány legyen a képzelt ismerősöd, akivel találkoznál, különben tényleg ott van az a pótlék érzés...

Meg a kérdés, hogy ki veri pofán a srácot, ha meglátja Veled. ;o)

2012. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!