Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha mártír...

Mit jelent az, hogyha mártír valaki?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm ma azt mondta rám mártír vagyok. valamiről beszélgettünk és én olyat mondtam ami neki nem tetszett és elkezdte mártír. Mától nem xy-nak hív hanem mártírnak. Nem értem miért mondta ezt rám. Pedig azt hittem szeret velem beszélgetni de ezek után nem hiszem. 20/L
2012. szept. 7. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mártírnak mondják, aki önként vállal valami rosszat, amit pedig nem kéne, csak hogy hősnek tartsák. Aztán kérkedik vele.
2012. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Arra mondják általában, aki mindig sajnálja magát, és szomorú, mindenből magát hozza ki, hogy mennyire rossz neki, holott esetleg tudna tenni ellene. Belelát helyzetekbe olyat ami nem is úgy van, nekem volt ilyen barátnőm, ha együtt voltunk 4-en 5-en és kb 3 percig épp hozzá nem szólt senki, akkor megjegyezte, hogy na jól van megyek, úgyse beszélgettek velem senki... mártírkodik.
2012. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első ír a régi jelentése...ez ma már teljesen elhalványult.
2012. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
34%
sose értettem miért tesznek ide az emberek olyan kérdéseket amire a WWW.GOOGLe.COM on 0,3 másodperc alatt megtalálhatná rá a választ... és még várni se kell az emberek kérdéseira ami még nem is biztos, hogy igaz... ezért... ajánlon neked hogy erőltesd meg kicsit magad... ha ide le tudtad írni a kérdést azt is be tudod majd írni a google be hogy MÁRTÍR szó jelentése... hidd el könnyebb mint amilyennek hangzik...a google a barátod
2012. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
A google-ba nem "kapcsolódik" különféle emberi stílusokkal a bunkótól a kedvesig....
2012. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves 4-es válaszoló!

Beírtam a google-ba és nem találtam rá pontos magyarázatot ami illet volna a helyzetemre.

2012. szept. 7. 17:35
 7/14 anonim válasza:
0%
nem vagyok bunkó... csak nem értem miért választod a nehezebb utat a könyebb helyett..?
2012. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
20%

[link]

[link]


kedves kérdező... én leltem elég sokat ez volt az első kettő...

azt hiszem most már lehetek bunkó... élnek olyan emberek akik még a google t se tudják használni

2012. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Pont az a baj, hogy olyan emberek élnek akik google nélkül nem is tudnak létezni....
2012. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
33%

szerintem ilyen emberek nincsenek... xD xD xD vagy vannak olyan emberek(szerinted) akik ha nincsenek otthon egy hétig nincsenek netközelben akkor gyorsan betörnek valahova ahol van számítógép és gyorsan rákeresnek valamire mert már aannyira hiányzott nekik hogy rákeressenek valamire...BÁRMIRE... szóval nem értem...

a Google csak egy hihetetlenük jól kitalált és nagyon hasznos dolog...mert vannak olyan családok (nagyon ritka) ahol nincs egy Idegen szavak szótára című könyv(mint pl. a kérdezőéknél)de viszont internet hozzáférése van... felmegy google ra bepötyög és máris egyszóval gazdagabb lett a szókincse...

2012. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!