Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha mártír...

Mit jelent az, hogyha mártír valaki?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm ma azt mondta rám mártír vagyok. valamiről beszélgettünk és én olyat mondtam ami neki nem tetszett és elkezdte mártír. Mától nem xy-nak hív hanem mártírnak. Nem értem miért mondta ezt rám. Pedig azt hittem szeret velem beszélgetni de ezek után nem hiszem. 20/L
2012. szept. 7. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A mártírnak teljesen más a jelentősége!!!
2013. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Az a tanácsom, hogy nagyon válogasd meg, hogy kinek panaszkodsz a lelki problémáidról.

Én is megkaptam párszor, hogy mártír vagyok. Holott csak egyszerűen sok ember el sem tudja képzelni, hogy a másik ember milyen nehéz helyzetben lehet és nincs lehetősége kitörni belőle vagy nem akar mást bajban hagyni. Nem magát sajnáltatja és nem önként vállata a nehézséget.

Tegyél rá és ne foglalkozz vele, aki azt mondja rád, hogy mártír vagy mert az ilyen nem érzi át a helyzetedet a bánatodat. Talán soha nem is fogja.

2015. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
56%
A 4.-ik válaszolótól kérdezném igy par év utan: Szerinted mi a t*tves k**va any*dért van ez az oldal? Nem azért hogy a googleban keressen rá te b*dös majom, ha akarja akkor ide rakja fel
2016. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"Mártír: Egy ügyért életét odaadó személy, aki egy eszméért, elvért, meggyőződésért, célért kész az életét is feláldozni; vértanú."

Martyrs, 2008

2019. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!