Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Belőletek milyen érzést vált...

Belőletek milyen érzést vált ki az, ha egy kismamát láttok dohányozni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy pics@n rúgnám.
2012. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Önző
2012. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég, ha csak egy szimpla emberkét látok dohányozni az utcán és a pofámba fújja a füstjét. Fognám az egész csomag cigit és meggyújtva nyomnám le a torkán. A kismamától meg elvenni azonnal a gyereket a megszületés után.
2012. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, de egy ilyen látványtól kinyílik a bicska a zsebemben. A saját testével mindenki csináljon, amit akar, de itt egy kisember élete a tét, az övét meg lesz@rom.
2012. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mármint a kismamáét sz@rom le, nem a picijét :D
2012. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem túl szívderítő látvány. Én dohányzom, de ha kismamává válnék, nem volna kérdés, hogy lerakjam.
2012. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Undorító. Nem tudom, hogy képzelik. Már a gondolat is felidegesít, hogy az ilyeneknek lehet gyerekük. A másik "kedvencem", amikor anyuka tolja a babakocsit kezében a cigivel, amiről a hamu néha barátságosan a gyerekre esik.
2012. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen érzést, pont lexarom, nem én fogom megváltoztatni egy idegen értékrendjét az utcán, és az hogy kicsit is idegesítsen nem éri meg mivel azzal csak magamnak ártok.
2012. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Főleg cigányokat látok ilyet csinálni, de lecsúszott magyarokat is láttam már.


Undorító, hogy megnyomorítják a gyereket azért, hogy akár annak élete végéig is kapják a pénzt az államtól.

2012. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!