Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor megmondom, hány kiló...

Amikor megmondom, hány kiló vagyok (mert kérdezik), akkor miért mondja sok nő, hogy anno ő is volt 50 kg?

Figyelt kérdés

18 vagyok, de annyira idegesítőek tudnak lenni (pl, kozmetikus, fodrász, nagyi)...hogy ők szülés után híztak csak meg, hogy ők ugyanannyit esznek, mint régen, csak mégis feljött az a 20 kg. Már nem bírom!!! Ezzel amúgy azt sugallják nekem (lehet csak én vagyok paranoinás), hogy :,,nyugi, kislány, úgyis te is egy disznó leszel, mint mi, ha szülsz".


És honnan tudják, hogy én szülni fogok-e egyáltalán? -.- Semmi közük nincs hozzá. ,,majd úgyis elhízol te is" ÁÁÁ


És ha vigyázok magamra? Nem kell olyan sokat enni, és járni kell edzésre (később jógára). Olyan nincs, hogy 20 kg csak úgy magától lerakódik, még akkor sem, ha lassul az anyagcsere. Akkor egyél egyre kevesebbet, de ne fogd rá a szülésre! Hány csinos anyuka van!



2012. szept. 9. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfogtad a lényeget, kedves kérdező! Pont arról van szó, hogy sok nő a szülésre akarja ráfogni kényelmesebb életmódját, aminek a következménye a zsírfelhalmozódás. ne foglalkozz velük! Te majd csini anyuka leszel!
2012. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem hiszem, hogy ezzel kellene foglalkoznod. egyébként például az én anyukám nem csak "ráfogja a szülésre", mert nem hiszem, hogy három császár után lenne bárki, aki nekiállna tornázni, csak hogy "csinos anyuka legyen". egyébként meg csak megkérdezném, hogy te tényleg ennyire begyöpösödött és felületes vagy, hogy szerinted csak attól lehet valaki csinos hogy 50 kilót nyom?
2012. szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most nem arról van szó!! Hanem én mivel alacsony vagyok (165 cm), ezért ehhez az 50 kg reális, és én így érzem jól magam. Most lehet valaki magasabb, még jó h több kiló lesz. Vagy lehet valaki izmos, mert sokat sportol, akkor is aránylag több kilót fog nyomni, mert ugye az izom kisebb térfogatban is elfér.


Azt mondom, hogy nem akarok ilyen 10 kg-kat hízni,a kkor már ÉN nem lennék szép. Attól még más lehet, csak engem hagyjanak békén ezzel a hízás dologgal, ez olyan irigy dolog tőlük.

2012. szept. 9. 14:49
 4/8 Gysmo válasza:
100%
Ezek az emberek irigyek rád és ezzel ápolják a saját kis lelküket, hogy: majd te is elhízol. Úgy csinálnak mintha ez törvényszerű lenne. Nekem az anyósom 43 éves és olyan alakja van, hogy le a kalappal, pedig két gyermeke van. Ja, hogy ő nem hagyta el magát és nem a kifogásokat kereste? Ennyi...
2012. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ó, de jó, akkor jól gondoltam, hogy csak magukat nyugtatják. Amúgy köszönöm a pozitív válaszokat, habár már felkészültem rá, hogy ilyet is kapok: ,,Mit papolsz te 18 évesen? még nem is éltél, te kis csitri? Honnan tudod milyen az élet?!" XD Mondjuk ezek is csak nevetni tudtam volna...attól még beleláthatok pár dologba.
2012. szept. 9. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
:-))) A legtobb ember irigy, ez a beteljesedetlen elete miatt masokat okol. Annyi a dolgod, hogy atlass rajtuk, es tudomast se vegyel roluk.
2012. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
20%

Mit foglalkozol ezzel? De most komolyan... Ne vedd sértésnek, de ha ez a legnagyobb problémád, hogy ilyeneket hallasz a kozmetikusnál és a fodrásznál, akkor valamiért nem tudlak sajnálni.

Én is 165 cm vagyok, de 55 kg , és az sem sok. Pláne, hogy idősebb vagyok nálad, és hidd el nekem, két három év múlva te se leszel 50 kg, és ez teljesen természetes. 23 évesen (pl) már nem is néznél ki jól 50 kilósan.

Ez legyen életed legnagyobb problémája. :)

2012. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha hízom, lefogyhatok :) Most csak úgy nem jönnek fel a kilók! Rengeteg diétázási lehetőség, sportolási helyek vannak, ahol tartósan le lehet fogyni. Nincs ezzel semmi probléma. Van olyan osztálytársam, aki 170 cm-esen is csak 45 kg, de az anyukája is kb annyi. Attól még jól néznek ki, csak ilyen az alakjuk, kész.
2012. szept. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!