Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek túl idős hozzám? 14L

Szerintetek túl idős hozzám? 14L

Figyelt kérdés

Egy 17 (hamarosan 18) éves srác hívott el moziba a héten, szerintetek ez így oké?

Köszi a válaszokat:)

14L



2012. szept. 9. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen túl idös hozzád

én 16 vagyok és én talákozgatok egy 18 évessel és még néhányan arra is azt mondják hogy sok mert egy 18 éves már "felnőtt" mig egy 16 éves még annyira

szeritnem hanyagold ezt még 2 évig...

nem értem minek elkezdeni már a fiúzást 14 évesen és ne hidd hogy azért mondom ezt mert nekem nem volt 14 évesen alkalmam erre mert lett volna rengetek 13 évestöl egészen 26 évesig szoval szerintem hanyagold ezt a fiu témát

2012. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát... Annyira nem. Nincs mit veszíteni, próbáld meg.
2012. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát attól is függ hogy ő mennyire érett és te mennyire érett...

De egy 18 évesnek már szeretkezés kell, 14 évesen meg még lehet vele várni szerintem :)

2012. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy attól félek, hogy többet akarna.
2012. szept. 9. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg hogy csak akkor mensz el ha jöhetnek a barátaid is.
2012. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!