Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy 18 éves korom ellenére túl idős hozzám egy 22 éves srác?

Figyelt kérdés

mondjuk nem volt még barátom,ezért is lehet aggasztó a dolog..:)

szerintetek?


2011. júl. 10. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk is 4 év van (remekül megvagyunk), és szerintem ez még jó korkülönbség. Ne érezd annak, hogy túl idős hozzád! A pasik (azt mondják) később érnek. Én ezt látom is a környezetemben, és azt mondom, minimum 2 év korkülönbség kell. :D De ez az én véleményem. Csak emiatt ne add fel.
2011. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) jöhetnek még
2011. júl. 10. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Az én szememben meg is válaszoltad saját magadnak a kérdésed ;) Egyébként szerintem egyáltalán nem kell, hogy túl idősnek érezd...
2011. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

nem ér senki hamarabb "legalábbis én véleményem", 2-3 év oda vissza nálam még belefér, *18év felett,

de előtte csak 1évvel mertem visszább menni (fura egy elsőssel beszélgetni?4?!, aki még csak most járta ki a 8.at, de ez az én véleményem) (gondoljatok bele ti is, csajok, elsős-4.es (ez már 3év), és alig van közös téma,

am nem ér senki korábban helyesebb az, van olyan lány és van olyan fiú aki korához képest érett !!! és ez nem u.az

lásd 14-6 éves terhes kismamákat akik most azon törik a fejüket h. kérdezzék meg azt h. teherbe eshettek-e xyz okból),(míg mások azon gondolkoznak (14-6)h. szeretnének barátnőt de nem találnak)

az h. valamit hamarabb kezd el az ember attól még nem ÉRETT... *inkább felelőtlen

am visszatérve a kérdésre, egyéni beállítottság, 2-3év nálam a határ

19F/barinőm 20/L ^^

2011. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek..én úgy érzem (bár általában mindenki azt mondja),hogy elég éretten gondolkodom..azért nem volt még barátom,mert nem találtam még meg a megfelelő személyt...)
2011. júl. 10. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt mindenki hiperszociális ! Ne hallgass rájuk, azért legyetek együtt, mert szerelmesek vagytok, ne azért, mert a kereskedelmi csatornák agymossák ezeket a vakított parasztokat.

Értelmesnek tűnsz, ne a hülyeség irányítson, hanem az agyad, más szempontokat nézz. THX puszi Puruttya.

2011. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!