Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legfurcsább...

Mi volt az eddigi legfurcsább álmod?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 20:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
Mar egy ideje halottakkal almodok. Almomban latom az elhunyt csaladtagokat. Ez eleg kulonos
2012. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

1# egy pszichológus azt mondaná elnyomsz valamit :P


amúgy nekem az hogy nem emlékszem egy álmomra se

2012. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
nekem amikor hosszú idő elaludni akkor általába kicsit kavarodik a valóság és az álom, ami elég furcsa szokott lenni néha, főleg ha akkor kicsit rosszul vagyok... húú :D
2012. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyszer álmodtam álmomban, és arra keltem, hogy a lakótársam zombiként jön be az ajtón. Totál valóságos volt az egész, leszámítva, hogy fordítva feküdtem az ágyon. Aztán igazából is felébredtem. :D
2012. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy zombi lettem és emberek agyát zabáltam egy kanállal.... fúj. :D
2012. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én pár napja azt álmodtam, hogy elalszom (álmomban) és irányítom az álmot. Álom az álomban és irányítás... Tiszta Eredet volt. :D
2012. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

6#

lucid dreaming?:D

2012. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Amikor kikötődött a cipőfűzőm
2012. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
pl a tegnapi elég furcsa volt, (14/f vagyok) és egy utazáson voltunk az osztállyal egy múzeumban (ahol már egyszer egy régebbi álmomban is voltam), és a táskámat átkutatták az őrök, cigit találtak benne és szóltak anyukámnak, aki kipakolta a táskám és leszidott, hogy gyerekjáték olló volt nálam és mi az hogy nem tudok rendes felnőtt ollóval papírt vágni, talált még egy nagyítót, azt kiabálta hogy: talán nem tudsz olvasni? ennyire rossz a szemed? és sírva felpofozott, elé raktam a rendes ollómat hogy tudok én vágni, kidobtam a nagyítót és aztán felébredtem. különös nem?
2012. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na az enyém kissé morbid... voltam vagy 10 éves tán... öreganyám virágoskertjében ténykedtem álmomban, és egy hosszú fehér limuzin megáll a kapu előtt, kiszáll belőle egy magas nő és közli velem, hogy a kocsi tele van férfiakkal, és nekem az a feladatom, hogy egyesével ki kell őket elégítenem... na bumm, 10 éves gyerek agya...

19L

2012. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!